Zorla Kaçırma Olayında 2 Kişi Tutuklandı

Sungurlu'da bir şahsın araçla kaçırılarak darp edilmesi iddiasıyla gözaltına alınan 9 şüpheliden 2’si tutuklandı.

Sponsor

Sungurlu’da bir şahsın araçla kaçırılarak darp edilmesi iddiasıyla gözaltına alınan 9 şüpheliden 2’si tutuklandı.

Emniyet Müdürlüğü’nden yapılan açıklamaya göre, geçtiğimiz hafta Sungurlu’da bir oto yıkamacıda daha önce aralarında husumet bulunan şahısların bir araya geldikleri, buradan bir şahsın 5 kişi tarafından zorla bir araca bindirilerek uzaklaştıkları ve ilçeye bağlı Tuğcu Köyü’ne götürdükleri, ismi geçen köyde bulundukları sırada içerisinde 4 şahsın bulunduğu başka bir aracın daha gelerek şahsı darp edip, arabaya alarak Sungurlu merkezde bir lokale getirdikleri tespit edildi. Darp edilen şahsın arkadaşı tarafından olayın emniyet birimlerine bildirilmesi üzerine, Sungurlu ekipleri şahıslara yönelik yaptığı çalışmada 9 şüpheli yakalandı. Yapılan adli aramada 1 adet 9 mm. çaplı ruhsatsız tabanca ve tabancaya ait 1 adet şarjör, şarjör içerisinde 5 adet ve arama neticesinde de kutu içerisinde 32 adet olmak üzere toplamda 37 adet 9 mm. çaplı fişek ele geçirildi.

Şahıslar İlçe Emniyet Müdürlüğü’nde yapılan işlemlerinin ardından Adli Mercilere sevk edilmiş, edilirken, 2 iki şahıs tutuklanarak, cezaevine konuldu.

Sponsor
Sponsor
KaynakHaber Merkezi
Önceki İçerikSUNGURLU’DA ‘YAYA GÜVENLİĞİNİN BEKÇİSİYİZ’ ETKİNLİĞİ DÜZENLENDİ
Sonraki İçerikSUNGURLU’DA 34 TON NOHUT TOHUMU DAĞITILDI
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz