ZOR ŞARTLARDA KALAN SOKAK HAYVANLARINI ELLERİYLE BESLİYOR

Sponsor

Kara kış şartlarının hüküm sürdüğü ve yağan kar yağışlarının getirdiği soğuk havada zor durumda kalan köpek gibi sokak hayvanlarına Hayvansever Engin Kodalak sahip çıktı. Kodalak’ın bu davranışı büyük takdir topladı.

Bilindiği gibi, Sungurlu’da son günlerde kara kış olarak tabir edilen soğuk havalar hüküm sürüyor. Yağan kar da bu kara kışın tuzu biberi oldu.

ENGİN KODALAK’TAN ALKIŞLANACAK DAVRANIŞ

Böylesine soğuk günlerde sokak hayvanlarına Sungurlu Ümit Cami İmam Hatibi Engin Kodalak sahip çıkıp. Her gün Boğazkale’ye geliş gidiş yapan Kodalak, yol boylarına bırakılan sokak köpeklerini her gün kendi elleriyle besliyor.
Sungurlu – Boğazkale arası giderken arabayı tanıyıp önüne geçmeleri, sevgi ve minnet içeren inleyişleri, ses çıkarmaları yürekleri burkuyor diyen Kodalak, “Onlara yiyecek verdiğimiz için bizi tanıyor ve sanki konuşmak istercesine, çıkardığı inilti sesleriyle kendi lisanınca teşekkür ediyor” dedi.

Sponsor

Yaklaşık 15 köpeğe her gün ilçeden ekmek ve yemek kalıntıları götürdüğünü söyleyen Kodalak, kara kış şartlarının hüküm sürdüğü ve yağan kar yağışlarının getirdiği soğuk havada zor durumda kalan sokak hayvanlarına sahip çıkılması gerektiğini sözlerine ekledi.

Sponsor
Önceki İçerikKAPALI PAZAR YERİNİN ÇATISI ÇÖKTÜ
Sonraki İçerikSOYLU VE GÜL’DE CENAZEYE KATILDI
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz