Ziraat Odası’ndan Altun’a Ziyaret

Sponsor

Sungurlu Ziraat Odası Başkanı Ramazan Kelepircioğlu ve Meclis üyelerinden Musab Altun’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.

Ziraat Odası Başkanı Ramazan Kelepircioğlu, meclis üyelerimiz ile birlikte Tarım İlçe Müdürlüğü görevine atanan Musab Altun müdürümüzü ziyaret edip, yeni görevinde başarılar diledik. Kelepircioğlu, İlçe Tarım Müdürümüz Altun’a ile Sungurlu Tarımı ve çiftçilerimizin sorunları hakkında bilgi alışverişinde bulunduk” dedi.

İlçe Tarım Müdürü Musap Altun’da Ziraat Odası Başkanı Ramazan Kelepircioğlu ve meclis üyelerinin yapmış oldukları ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, herkese ayrı ayrı teşekkürlerimi sunuyorum diye söyledi.

Sponsor
Sponsor
Önceki İçerikCeylan; “Çorumspor’da İnşallah O Sene Bu Sene Olacaktır”
Sonraki İçerikİzmir’de 6.6 Büyüklüğünde Deprem Meydana Geldi
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz