Zeytin Dalı Harekatı’nın İlk Şehidi Musa Özalkan’ın Vasiyeti Duygulandırdı

Sponsor

Zeytin Dalı Harekatı’nda acı haber dün akşam saatlerinde geldi. Harekatın ilk şehidi Astsubay Üstçavuş Musa Özalkan oldu.

Zeytin Dalı Harekatı’nın ilk şehidi Musa Özalkan'ın vasiyeti duygulandırdı

Astsubay Üstçavuş Musa Özalkan, Kilis’in Gülbaba köyünün güneydoğusundaki Burseya Dağı’nda teröristlerle girilen çatışmada şehit düştü. Musa Özalkan’ın şehadet haberi Ankara’da yaşayan ailesini yasa boldu. Şehit Musa Özalkan 2 yıllık evliydi ve 5 aylık bir kız çocuk babasıydı.

Acı haber sonrası yaşadığı eve Türk bayrağı asıldı ve tüm mahalle bayraklarla donatıldı. Şehidin naaşı yarın getirilecek ve askeri törenin ardından cenazesi memleketi Ayaş’ta toprağa verilecek.

Sponsor

Zeytin Dalı Harekatı’nda şehit düşen Musa Özalkan’ın, şehit düşmeden önce bir arkadaşıyla Whatsapp’tan yazışması ortaya çıktı. Yazışmalarda arkadaşına şehit düşmesi halinde vasiyetinden bahsediyor. Arkadaşı da Musa Özalkan’a destek verici ve motive edici sözler sarf ediyor.

İŞTE ŞEHİDİN DUYGULANDIRAN VASİYETİ

Vasiyetimdir, şehit olursam devletin vereceği parayla, Kurt-Ar Derneği aracılığı ile Telafer’deki Türkmen Balalar için anaoku-kreş veya kültür merkezi yaptırılması ve ismimin konması…

Reis vasiyetimdir aileme iletirsin. Telefonumdan gelen mesaj kayıtlı dursun, şahit olsun.

Zeytin Dalı Harekatı’nda acı haber dün akşam saatlerinde geldi. Harekatın ilk şehidi Astsubay Üstçavuş Musa Özalkan oldu. | Sungurlu Haber

Sponsor
Önceki İçerikDikkat Çeken Çorum Raporu “Ekonomik Olarak Bitiğiz”
Sonraki İçerikSungurlu’yu Tanıyorum Tanıtıyorum
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz