Zeki Özgür Leblebi 4. Şubesini Hüseyingazi’de Açtı

Sponsor

Sungurlu’da faaliyet gösteren Zeki Özgür Leblebi, dördüncü şubesini Özgür Leblebi adıyla Ankara Hüseyingazi’ye açtı.
Ekin Mahallesi Özalp Caddesi’nde hizmete giren Zeki Özgür Leblebi’nin açılışı bugün yapıldı.

Açılış kurdelesi, Ak Parti Karaman Milletvekili Selman Oğuzhan Eser, Sungurlu Belediye Başkan Yardımcısı Bahri Sezen, Çorum Hitit Dernekler Federasyonu Başkanı İbrahim Yollu, Milletvekili Danışmanı Sungurlulu hemşehrimiz Tayfun Karakuş, işyeri sahipleri Zeki, Selçuk ve Eren Özgür tarafından hep birlikte kesildi.Ankara oyun havaları eşliğinde eğlenceli anların yaşandığı açılış törenine Mamak halkı yoğun ilgi gösterirken, açılışa özel indirimler yapıldı.

Zeki Özgür Leblebi sahibi Zeki Özgür, 1969’dan beri “Kuruyemişin bayatlamaya zaman bulamadığı yer” sloganıyla faaliyet gösterdiklerini hatırlatarak, “Aynı hizmet ve kalite anlayışımızla 4. şubemizi Hüseyingazi’ye açarak hizmete sunduk. Fiyatlarımız Sungurlu’da neyse 4. şubemizde de aynıdır. Mamak’ta bulunan hemşehrilerimiz ve müşterilerimiz Çorum’un yöresel lezzetlerini ve Çorum’a has ürünleri 4. şubemizde bulabilecekler. Özgür Leblebi tadını bilen hemşehrilerimiz ve ilk defa bu kaliteyle tanışacak vatandaşlarımız için artık Ankara Hüseyingazi’deyiz.” dedi.
Zeki Özgür, “Açılışımıza bizzat katılarak ya da çiçek göndererek ve telefonla arayarak bize destek veren herkese teşekkür ediyorum.” şeklinde konuştu.

Sponsor

Hüseyingazi Şubesi Adres Bilgisi

Ekin Mahallesi, Özalp Caddesi No 12

Sungurlu’da faaliyet gösteren Zeki Özgür Leblebi, dördüncü şubesini Özgür Leblebi adıyla Ankara Hüseyingazi'ye açtı. Ekin Mahallesi Özalp Caddesi’nde hizmete giren Zeki Özgür Leblebi’nin açılışı bugün yapıldı. | Sungurlu Haber
Sponsor
Önceki İçerik35 YILLIK SU BORULARI DEĞİŞİYOR
Sonraki İçerikTarım ve Orman Bakanı Açıklamıştı! İşte Halk Sağlığı ile Oynayan 74 Firma
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz