-0.6 C
Sungurlu
26/09/2023
Sungurlu HaberleriSiyasetZeki Erayhan Adaylığını Açıkladı

Zeki Erayhan Adaylığını Açıkladı

- Google Reklamı -

Sungurlu Ak Parti İlçe binasında düzenlenen toplantıya İlçe Başkanı İlyas Özkan, Kadın Kolları Başkanı Hamide Uzun, Gençlik kolları Başkanı Rıfat Sarıyerli, ilçe teşkilatı ve çok sayıda partili katıldı.

“Hep Birlikte Belediyeyi Kazanacağız”
Ak Parti İlçe Başkanı İlyas Özkan, Sungurlu Belediye başkanlığına aday adayı olan Zeki Erayhan’a başarılar dileyerek başladığı konuşmasında, “29 Mart 2019’da yapılacak olan Yerel seçimlerin Sungurlu’muza hayırlar getirmesini Cenab-ı Allah’tan niyaz ederim. Mazlum milletlerin umudu olan Recep Tayyip Erdoğan ve partimizin tecevhütleri Mart’ta yapılacak olan seçimlerde inşallah en üst seviyeye ulaşacaktır” dedi.
Tabi biz öncelikle görevli olduğumuz kısım Sungurlu şuana kadar yapmış olduğumuz aday adayı tanıtım toplantılarında Sungurlu’da birlik ve beraberliğin en üst seviye çıktığını ve partimiz kurulduğu günden bu zamana kadar gelen kurucu üyelerimiz ve mahalle başkanlarımız bu tanıtım toplantılarında bütün kardeşlerimizi ve sürece daha sonra katılan dava kardeşlerimizi burada görmekten son derece mesut ve bahtiyarız diyen İlçe Başkanı Özkan, “Bu bizim 30 Mart’ta Sungurlu’da Sungurlu Belediyesini alma yönündeki gayretimize ve azmimize büyük oranda güç katmaktadır. Aynı şekilde Genel Başkanımız ve Başkomutanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın Sungurlu’da Belediye Başkan adayı olarak kimi gösterirse göstersin aynı ruhun toplantılara katılan değerli kardeşlerimizin ve belediye başkan aday adayı olanların aynı ruh ve azimle aday belli olduktan sonra mücadele içerisinde partimize 2019 Martında inşallah belediyeyi hep birlikte alacağız Allah’ın izni ile burada da yine aday belli olduktan sonraki çalışma süreçlerinde de yine bu birlik beraberlik ve kardeşlik ruhunu devam ettireceğiz inşallah” diye söyledi.

Sungurlu esnaflarından Zeki Erayhan, 30 Mart'ta yapılacak olan yerel seçimler için Sungurlu Belediye Başkanlığına aday adaylığını açıkladı. | Sungurlu Haberleri

- Advertisement -

“Her Zaman Partimin Emrindeyim”
Sungurlu Belediye Başkan aday adayı Zeki Erayhan, “Bu davaya gönül vermiş kurucu ilçe başkanlarımız, kurucu kadın kolları başkanlarımız ve ilçe teşkilatımız iyi ki sizler varsınız, iyi ki sizler bu davadasınız. Hepinize teşekkür ederim” dedi.

Sungurlu esnaflarından Zeki Erayhan, 30 Mart'ta yapılacak olan yerel seçimler için Sungurlu Belediye Başkanlığına aday adaylığını açıkladı. | Sungurlu Haberleri
Muhtarlarım güçlü iktidar, güçlü belediye ve güçlü ilçe teşkilatı olarak il genel meclis üyelerimizin köylere yaptığı hizmetleri bu düsturda daha ileriye götürmek için sizleri de selamlıyorum sağolun diyen Erayhan, sivil toplum kuruluşu örgütleri arkadaşlarıma yine dediğimiz gibi güçlü iktidar, güçlü belediye ve STK’larla birlikte beraber Sungurlu yönetmek için onlarla beraber istişare edeceğiz. Yine bu davanın omuz vermiş gönül gönüle beraber olduğumuz şuanda ebediyete intikal eden kardeşlerimiz var, onlara Allah’tan rahmet diliyorum. Hakkari’de şehit düşen 7 askerimize de Allah’tan rahmet diliyorum. Kalan gazilerimize sağlık sıhhat dilerken, aramızda görmekten onur duyacağız. Partimizin kurulduğu günden bu zamana bizler hep birlikte omuz omuza olduk ve bu davanın partinin sizlere hizmet etmek için beraber olduk. Buradan şunu ilan ediyorum. Hangi arkadaşımıza nasip olursa olsun, benim şahsım ve diğer arkadaşların şahsında kime nasip olursa rabbim yar ve yardımcısı ve yolu açık olsun. Biz kutlu ve onurlu bir davanın sizlerle beraber siyasetini yapıyoruz. Bu noktada rabbim eğer ki bana nasip etmezse buradan söylüyorum. Hangi ilçe başkanım adaylığı verecek ise 7/24 burada ilçe başkanımızın her zaman emrinde olacağına bir kere daha söz veriyorum. Hepimiz birlik beraberlik içerisinde siyaset yapıyoruz. Birileri gibi insanların gözünün içerisine baka baka sanki bir şeyler ima ederek gibi siyaset yapmıyoruz. Biz siyasetimizi milletimizin istediği gibi siyaset yapıyoruz ve öylede yapacağız” diye açıklamada bulundu.

TRY - Türk Lirası
USD
27,2149
EUR
28,8153
GBP
33,2067
RUB
0,2830
CNY
3,7229
JPY
0,1827

Son Eklenenler

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Sungurlu Haberleri | Sungurlu Televizyonu