ZANLILAR KAPALI İŞYERİNİ KURŞUNLADI (VİDEO)

Sungurlu'da bir işyeri 15 gün arayla ikinci kez saldırıya uğradı. Polis, kapalı olan işyerini kurşunlayan o zanlıların peşine düştü.

Sponsor

Sungurlu’da bir işyeri 15 gün arayla ikinci kez saldırıya uğradı. Polis, kapalı olan işyerini kurşunlayan o zanlıların peşine düştü.

Olay, gece saatlerinde Prof. Dr. Erbakan Caddesi üzerinde bulunan işyerinde gece saatlerinde meydana geldi. Kırmızı bir otomobil ile işyerinin önüne gelen zanlılar, pompalı tüfek ve silahla peş peşe ateş ettikten sonra, geldikleri otomobil ile hızla olay yerinden uzaklaştı.

Olay işyerinin güvenlik kameralarına saniye saniye yansıdı. Olayda ölen ya da yaralanan olmazken işyerinde büyük çaplı hasar oluştu. Olayı duyar duymaz iş yerine gelen işyeri sahibi, cam, çerçeve ve işyerinde ki elektronik eşyalarında mermi ve saçma deliği izlerini görünce şok yaşadı.

Sponsor

15 GÜN ARAYLA İŞ YERİNE İKİ DEFA SALDIRDILAR

Uzun yıllar burada iş yeri çalıştırdığını söyleyen iş yeri sahibi, “Saat 04.37’de kırmızı bir araçtan inen iki kişi silah ve pompalı tüfek ile ateş edip kaçtılar. Aynı kişiler 15 gün önce de işyerini camlarını taşla kırdılar. Sungurlu’da son zamanlarda bu tür vakalar arttı. Polisin biran önce önlem almasını bekliyoruz. Artık huzurumuz kalmadı. Yakalanmalarını bekliyorum” dedi.

Sponsor
Önceki İçerikESKİ MUHTAR 2 ÇOCUĞU VURARAK ÖLDÜRDÜ
Sonraki İçerikBÜYÜK ZAFER 106. YILINDA TÖRENLERLE KUTLANDI
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz