“Zafer Yakındır ve Allah Büyüktür”

Sponsor

1 Nisan sabahı güneşin doğuşuna birlikte şahitlik edeceğiz inşallah diyen Şahiner, “Yaklaşık bir buçuk aylık seçim çalışmalarımız içerisinde 128 ev toplantısı gerçekleştirmiş bulunuyoruz. Bizlere bu mutluluğu yaşatan hanelerini açıp dost sohbeti yapmamıza vesile olan tüm kardeşlerime gönülden teşekkür ediyorum.Ayrıca yapmış olduğumuz esnaf ziyaretlerimizde memnuniyeti gözlerine yansıyan, bizlere bir daha yetki sözü veren tüm Vatandaşlarıma da şükranlarımı sunuyorum. Birlikteliğimiz daim olsun” dedi.
Günlerdir sahalarda, meydanlarda eli kınalı analarımızın, al yazmalı bacılarımızın, alnı açık babalarımızın, ak saçlı dedelerimizin, bağrı yanık ninelerimizin, dillerinden dökülen pare pare dualarla bugünlere dimdik gelmenin mutluluğu içerisindeyim diyen Şahiner, “Ne güzel bir gönül köprüsü kurmuşuz ki hiçbir şer ateşi bizleri yakamıyor. Ne güzel bir yolda yürümüşüz ki engel tanımıyoruz. Duruşumuzdan ve çalışmalarımızdan asla taviz vermeyeceğiz. Sabrımızdan, sükunetimizden ve azmimizden eksilen hiçbir parça olmamıştır. Zafer yakındır ve dahi Allah büyüktür” ifadelerini kullandı.

Sponsor
Önceki İçerikSungurlu’da Ahşap Oyuncak Üretimi Başlıyor
Sonraki İçerikOtobüs Otomobile Arkadan Çarptı : 2 Yaralı
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz