Sungurlu Televizyonu | Sungurlu TV | Sungurlu Haber
Image default
Gündem

Zabıtalara Pastalı Kutlama

Başkan yardımcıları Sakine Sarıyüce, Ahmet Yımaz ve Mükremin Dağaşan, her geçen gün hizmet kalitesini artıran ve personel yapısını sürekli dinamik tutan bir anlayış ile 7 gün 24 saat çalışan Zabıta teşkilatımız vatandaşın sağlıklı, huzur ve güven ortamında yaşamasının güvencesi olduğunu ifade ederek, “Zabıta mesleğinin ilke, özveri ve dürüstlüğün simgesidir. Yaptığı uygulama ve denetimlerle vatandaşlarımıza güvenli, sağlıklı ve düzenli bir yaşam alanı hazırlayan zabıta, İlçemizin gelişimine de katkı sağlayan önemli bir birimimizdir. Görevleri gereği belediyenin gören gözü, işten kulağı olan Zabıta teşkilatımız belediye ile vatandaşlarımız arasında köprü vazifesi görmektedir” dedi.


Başkan yardımcıları, “Bugüne kadar yaptıkları fedakarca çalışmalardan dolayı ülkemizin dört bir yanında vatandaşların huzur ve sağlığı için görevini özverili bir şekilde sürdüren tüm zabıta teşkilatımızın zabıta haftasını kutluyor, görevlerinde başarılar diliyorum” diye konuştular.

İlgili İçerikler

Kaza Yapan İki Kardeş Yoğun Bakımda

Safa Özhazinedar

Belediyespor Çift Antrenman Yaptı

Safa Özhazinedar

Trabzonlulardan Polise İftar

Safa Özhazinedar

MHP Sungurlu İlçe Başkanı Yasin Şahin, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününü Kutladı

Safa Özhazinedar

Vali Çiftçi Aşağı Fındıklı Köyü’nü ve Yörüklü Jandarma’yı Ziyaret Etti

Safa Özhazinedar

İftar Çadırında İlk İftar Açıldı

Safa Özhazinedar

Yorum Bırak

Kullanıcı deneyimini iyileştirmek için çerezleri kullanıyoruz. Daha fazla bilgi için detaylara göz atın. Onayla Detaylar