Zabıta Müdürlüğü Bakkal ve Marketleri Denetledi

Sponsor

Sungurlu Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri, İlçede bulunan bakkal ve marketlerde denetim yaptı.

Sungurlu Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri, İlçede bulunan bakkal ve marketlerde denetim yaptı. | Sungurlu Haber

Sungurlu Belediyesi Zabıta Müdürü Kemal KARAMAN “Özellikle gıda maddesi üreten ve satan iş yerlerinin denetimlerine ağırlık veriyoruz. Bu kapsamda marketlerimizi denetimden geçiriyoruz. Ekiplerimiz vatandaşlarımızın ramazan ayı boyunca sağlıklı, huzurlu ve güvenilir bir şekilde alışverişlerini yapabilmeleri için denetimlerine bundan sonra da belirli programlar dahilinde devam edecektir” diye konuştu.
Yapılan denetimlerin sonunda İlçede bulunan aynı grubta faaliyet gösteren üç ulusal markette çok miktarda son kullanma tarihi geçmiş ürünler bulundu. Market sahiplerine gerekli cezai işlem uygulanırken son kullanma tarihi geçmiş ürünler de tutanak altına alınarak imha edilmek üzere yediemine teslim edildi.
Konuyla İlgili açıklamalarda bulunan Zabıta Müdürü Kemal KARAMAN ‘’Vatandaşları satın alacakları gıda ürünlerinin ambalajını, son kullanma tarihlerini kontrol etmelerini isteyerek alışveriş anında olumsuz bir durumla karşılaşılması halinde şikayetlerini ‘Alo Zabıta 153’e bildirmeleri halinde daha hızlı ve sağlıklı, denetimlerin devam edeceğini’’ bildirerek. İlçe halkımıza hayırlı ramazanlar temennisinde bulundu.

Sponsor
Sponsor
Önceki İçerikKomşusunun Köpeği Hastanelik Etti
Sonraki İçerikŞahiner, “Cumhuriyet’in Yılmaz Bekçisi Gençlerimizdir”
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz