YURT MÜDÜRLERİ TOPLANTISI SUNGURLU’DA YAPILDI

Sponsor

Çorum merkez ve ilçelerdeki Yurt Müdürleri toplantısı Sungurlu Yurdunda yapıldı.

Gençlik ve Spor İl Müdürü Haşim Eğer başkanlığında yapılan toplantıya Sungurlu İlçe Spor Müdürü Mehmet Aktaş, Şube Müdürleri, Çorum merkez ve ilçelerdeki yurt müdürleri katıldı. Toplantıda 2021 yılında yapılan faaliyetler değerlendirilirken, 2022 yılı içerisinde yapılması planlanan faaliyetler görüşüldü.

Daha sonra Mahmut Atalay Spor salonuna geçen İl Müdürü Haşim Eğer ve beraberindeki heyet, burada da bir toplantı gerçekleştirirken, sporcularla da sohbet etti.

Sponsor
Sponsor
Önceki İçerikHEYECANLA BEKLENEN YARIŞMALARA BAŞVURULAR BAŞLADI
Sonraki İçerikBAŞKAN ŞAHİNER, AKŞENER İLE GÖRÜŞTÜ
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz