YÜKÜMLÜLERE RAMAZAN AYINDA GIDA YARDIMI YAPILDI

Sponsor

Sungurlu Cumhuriyet Başsavcılığı Koruma Kurulu Başkanlığı’nın yapılan toplantısında, Denetimli Serbestlik Tedbiri altında bulunan maddi durumu zayıf yükümlülere ramazan ayı içerisinde gıda yardımı yapılması istişare edilmiş ve toplantıya katılan koruma kurulu üyelerinin görüşler doğrultusunda yükümlülere yardım yapılması kararı alınmıştı.

Sungurlu Denetimli Serbestlik Müdürlüğü tarafından belirlenen ihtiyaç sahibi yükümlülere; Sungurlu Belediye Başkanlığı, Sungurlu Ticaret Borsası ve Kızılay Sungurlu Temsilciliği tarafından verilen gıda kolileri ile gıda çekleri Sungurlu Cumhuriyet Başsavcısı Koruma Kurulu Başkanı Mehmet Çepni ve Denetimli Serbestlik Şefi Serkan Eyyüp Soruklu‘nun katılımıyla Denetimli Serbestlik Müdürlüğünde dağıtıldı.

Sungurlu Cumhuriyet Başsavcısı Mehmet Çepni; “Maddi durumu zayıf yükümlülere yapılan yardımın ramazan ayı içerisinde olmasının daha güzel olduğunu, 60 yükümlümüzün ramazan ayındaki gıda ihtiyaçlarının bir kısminin karşılandığını, Sungurlu Koruma Kurulları Başkanlığı olarak ileri ki dönemlerde de benzer faaliyetlere devam edileceğini, yardım malzemelerinin alınmasında katkıları olan kurumlarımıza ve organizasyonu yürüten Denetimli Serbestlik Müdürlüğü personeline Koruma Kurulu adına teşekkür ediyorum” dedi.

Sponsor
Sponsor
Önceki İçerikKAYMAKAM GÖRMÜŞ, TÜRK POLİS TEŞKİLATININ 177. YILINI KUTLADI
Sonraki İçerik667 AİLEYE 100 BİN TL’LİK GIDA ÇEKİ DAĞITILDI
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz