Yüksekokul’dan Kızılay’ın Kan Bağışı Çağrısına Tam Destek

Sponsor

Hitit Üniversitesi Sungurlu Meslek Yüksekokulu, kan bağışının önemine dikkat çekmek amacıyla Kızılay’ın kan bağışı çağrısına tam destek verdi. Kampüs içerisinde kurulan kan bağışı alanında kan verme etkinliğine öğrencilerle birlikte Yüksekokul personeli de yoğun ilgi gösterdi.

Kan bağışının önemine dikkat çekmek isteyen Yüksekokul Müdürü Doç. Dr. Buğra BAĞCI kampüs alanında kurulan kan verme alanını ziyaret ederek, gerçekleştirilen etkinlik hakkında bilgi aldı. Daha sonra, Yüksekokul Müdür Yardımcılarımız Öğr. Gör. Gökhan BODUROĞLU ve Öğr. Gör. Özlem BAL ile birlikte kan bağışında bulunarak, öğrencileri ve personelleri de bu anlamlı kampanyaya katılmaya davet etti.

Kan vermenin önemine dikkat çeken Yüksekokul Müdürümüz Doç. Dr. Buğra BAĞCI, “Kan vermenin önemini sadece afet durumunda değil; hayatın tüm akış sürecinde önemli bir vatandaşlık görevimiz, herkesi düzenli kan bağışçısı olmaya davet ediyoruz. Bu doğrultuda emeği geçenlere de gönülden teşekkür ediyorum.” dedi.

Sponsor
Sponsor
KaynakHitit Üniversitesi Sungurlu MYO İnternet Sitesi
Önceki İçerikSUNGURLU’DA YOĞUN SİS ETKİLİ OLDU
Sonraki İçerikWhatsApp Web Sürümüne Beklenen Özellik Geldi
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz