YPG’lilerin hedefi olan kamp havadan görüntülendi

  Sponsor

  YPG’li teröristlerin roketli saldırılarına hedef olan Atme kampı havadan görüntülendi. Atme mahkumları, YPG’li teröristlerden kurtulmak için gün sayıyor.

  Hatay’ın Reyhanlı ilçesinin karşısında bulunan Suriye’nin Atme kabasındaki kamp ve çevresinde yer alan çadırlarda, yaklaşık 700 bin Suriyeli, zor şartlarda yaşam savaşı veriyor.

  YPG’NİN ROKETLİ SALDIRILARINA HEDEF OLUYORLAR

  Sponsor

  Sık sık YPG’li teröristlerin roketli saldırılarına hedef olan ve onlarca kişiyi kaybeden Atmeli mülteciler, zor şartlarda hayatlarını sürdürüyor.

  YPG’li teröristlerin yoğun olarak bulunduğu Cinderese bölgesine yakınlığı ile dikkat çeken Atme mülteci kampı, havadan görüntülendi.

  YPG’lilerin hedefi olan kamp havadan görüntülendi

  YPG’Lİ TERÖRİSTLERİN TEHDİTLERİ

  Türkiye ile Suriye sınırının hemen yanı başında bulunan Atme mülteci kampının görüntülerinde, Türk Silahlı Kuvvetlerinin yoğun top atışına tuttuğu Cinderese bölgesi de yer alıyor.

  Suriye’de yaşanan iç savaştan en fazla etkilenenler arasında bulunan Atmeli mülteciler, bu kez de YPG’li teröristlerin tehditleri ile karşı karşıya.

  Türk Silahlı Kuvvetlerinin, Özgür Suriye Ordusu ile düzenlediği Zeytin Dalı Harekatı’nı destekleyen Atmeliler, bölgenin teröristlerden temizlenmesini istiyor.

  YPG’lilerin hedefi olan kamp havadan görüntülendi

  YPG’lilerin hedefi olan kamp havadan görüntülendi

  Sponsor
  Önceki İçerikEtkisiz hale getirilen terörist sayısı: 1439
  Sonraki İçerikPYD hedefleri Kilis’ten yapılan atışlarla vuruluyor
  Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz