YOZGAT’TA ÇALDI, SUNGURLU’DA YAKALANDI

Sponsor

Çalıntı otomobille Yozgat’tan Çorum’a kaçan cezaevi firarisi, burada terk ettiği otomobilin plakalarını Sungurlu’da çaldığı başka bir otomobile takarak kaçmaya çalışırken yakalandı.

Yozgat açık ceza evinden firar eden, B.A., Yozgat ilinden çaldığı otomobille Sungurlu’ya geldi. Çalıntı otonun plakalarını sökerek terk eden B.A., bu kez de Sungurlu’da bir otomobil çalarak terk ettiği diğer aracın plakalarını bu araca taktı. Polisin durumu fark etmesi üzerine yaşanan kovalamacada kaza yapan firari hırsız kaçmayı başardı.

Cezaevi firarisi oto hırsızi B.A.’nin yakalanması için çalısma başlatılırken, Yozgat’tan ilinden çalınan oto yediemin oto parkına çekildi.Firari hırsızın plakalarını değiştirerek Sungurlu’dan çaldığı otomobil ise sahibine teslim edildi.

Sponsor

Polis ekiplerinin yaptığı çalışma ile kısa sürede yakalanan B.A., emniyetteki işlemlerinin ardından çıkartıldığı mahkemece tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Sponsor
Önceki İçerikŞEHİT ANNELERİNİN ANNELER GÜNÜNÜ KUTLADILAR
Sonraki İçerikSIK GÖRÜLEN AZ BİLİNEN HASTALIK: SAKROİLİAK EKLEM FONKSİYON BOZUKLUĞU
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz