Yörüklü’de 2 km’lik Asfaltlama Çalışmasına Başlandı

Sponsor

Özellikle de kırsal kesimde yaşayan vatandaşlar için geniş bir yatırım programına sahip olan Çorum İl Özel İdaresi, çalışmalarına devam ediyor.

Çorum İl Özel İdaresi, kırsal kesimde yol çalışmalarını da hızla sürdürüyor. Bu kapsamda Sungurlu'ya bağlı Yörüklü Köyü grup yolunda altyapı çalışmaları yapılan 2 km.’lik yolda sıcak asfalt yapımına başlandı. | Sungurlu Haber

Bu kapsamda Sungurlu’ya bağlı Yörüklü Köyü grup yolunda altyapı çalışmaları yapılan 2 km.’lik yolda sıcak asfalt yapımına başlandı. Asfaltlama çalışmalarında 500 metrelik kısım tamamlanırken, hızlı bir şekilde devam eden asfaltlama çalışmaları kısa sürede tamamlanarak bu bölgede yaşayan ve bölgeye seyahat eden vatandaşların hizmetine sunulacağı bildirildi.

Sponsor
Sponsor
Önceki İçerikSungurlu Belediyespor Son Hazırlık Maçında Göz Doldurdu
Sonraki İçerikCenazeye Giderken Kaza Yaptı : 3 Yaralı
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz