-0.6 C
Sungurlu
07/06/2023
Sungurlu HaberleriAsayişYorgun Mermi Bir Otomobile İsabet Etti

Yorgun Mermi Bir Otomobile İsabet Etti

- Google Reklamı -

 – Mutluluklarınız hüzne dönüşmesin!

Düğünlerde devam eden silah sıkma kültürü bir türlü sona erdirilemedi. Düğünlerde sıkılan silahlar insanların en mutlu gününü ömrü boyunca unutamayacağı yasa çeviriyor. Kendini bilmez insanlar yüzünden düğün yerleri adeta savaş alanına dönüyor. Bu İlkelliği devam ettiren, yetkililerce yapılan tüm uyarılara kulak tıkayan ve düğünlerde havaya ateş etmeyi maharet sanan insanlar, bir türlü bitmek bilmiyor.

Düğün ve özel günlerde havaya rastgele ateş açan magandalar, kötü örnek olmaya devam ediyor. İlçemizde park halindeki bir otomobile, düğünlerden ateşlendiği tahmin edilen bir yorgun mermi isabet etti. | Sungurlu Haberleri

- Advertisement -

 – Ya bir insana isabet etseydi ?

İlçemizde önceki senelerde yine bir düğünde atılan yorgun mermi bir kişiye isabet etmiş, başından yaralanan genç hastaneye kaldırılmıştı. Son örneği yine dün meydana geldi. Yine bir düğünden atıldığı tahmin edilen yorgun mermi, Atatürk Meydanı’nda park halindeki otomobilin tavanına isabet etti.

Silahların ateşlendiği bu tablodan en fazla çocuklar ve gençler olumsuz etkileniyor. Düğün sahipleri ve düğüne katılan davetliler bu tarz olayların yaşanmasını istemiyor.

[td_block_social_counter custom_title="Takip Edin" facebook="sungurlutelevizyonu" twitter="sungurlu_tv" youtube="channel/UC9UZAQXAsc2Nt7fu0E2B6XQ" instagram="sungurlu_tv" open_in_new_window="y" social_rel="" manual_count_instagram="10683" manual_count_facebook="20356"]
TRY - Türk Lirası
USD
23,1567
EUR
24,8129
GBP
28,8729
RUB
0,2834
CNY
3,2562
JPY
0,1661

Son Eklenenler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Sungurlu Haberleri | Sungurlu Televizyonu