Yorgun Mermi Bir Otomobile İsabet Etti

Sponsor

 – Mutluluklarınız hüzne dönüşmesin!

Düğünlerde devam eden silah sıkma kültürü bir türlü sona erdirilemedi. Düğünlerde sıkılan silahlar insanların en mutlu gününü ömrü boyunca unutamayacağı yasa çeviriyor. Kendini bilmez insanlar yüzünden düğün yerleri adeta savaş alanına dönüyor. Bu İlkelliği devam ettiren, yetkililerce yapılan tüm uyarılara kulak tıkayan ve düğünlerde havaya ateş etmeyi maharet sanan insanlar, bir türlü bitmek bilmiyor.

Düğün ve özel günlerde havaya rastgele ateş açan magandalar, kötü örnek olmaya devam ediyor. İlçemizde park halindeki bir otomobile, düğünlerden ateşlendiği tahmin edilen bir yorgun mermi isabet etti. | Sungurlu Haber

Sponsor

 – Ya bir insana isabet etseydi ?

İlçemizde önceki senelerde yine bir düğünde atılan yorgun mermi bir kişiye isabet etmiş, başından yaralanan genç hastaneye kaldırılmıştı. Son örneği yine dün meydana geldi. Yine bir düğünden atıldığı tahmin edilen yorgun mermi, Atatürk Meydanı’nda park halindeki otomobilin tavanına isabet etti.

Silahların ateşlendiği bu tablodan en fazla çocuklar ve gençler olumsuz etkileniyor. Düğün sahipleri ve düğüne katılan davetliler bu tarz olayların yaşanmasını istemiyor.

Sponsor
Önceki İçerikSınava Girecek Öğrenciler Dualarla Uğurlandı
Sonraki İçerikBudaközü Kavşağında Kaza : 2 Yaralı
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz