Yöresel Lezzetlerin Buluştuğu Adres: KÜÇÜK ÇİFTLİK

Sungurlu’da faaliyete başlayan Küçük Çiftlik’in dualarla açıldı.

küçük çiftlik sungurlu
Sponsor

Sunguroğlu Mahallesi 10’cu Sokak No:2 adresinde Rıdvan Alınca’nın işletme sahibi olduğu Küçük Çiftlik adlı iş yeri dualarla hizmete açıldı.

Açılış törenine siyasi parti temsilcileri, oda başkanları ve vatandaşlar katıldı.

Küçük Çiftlik işyeri sahibi Rıdvan Alınca, “Türkiye’nin her bölgesinden gelen yöresel peynirler Erzincan deri peyniri, obruk peyniri, Balıkesir sepet ve kelle peyniri, Çanakkale’nin meşhur ezinesi, Trabzon yayık ayran, tereyağı, Hatay’ın meşhur lavaş tepsi peyniri, Ege’nin ve Trakya’nın meşhur ızgara zeytinleri, Kars’ın meşhur eski ve göbek kaşarı, kolot mıhlama-kuymak peyniri ve künefe peynirlerinin yanı sıra daha birçok çeşitlerimiz mevcuttur” dedi. İşyerimi de satışa sunduğumuz etlerimiz kendi besimiz olup, İslami usullere uygun olarak kesilmektedir diyen genç girişimci Alınca, her gün kesimimiz vardır, Türkiye’nin farklı lezzetlerini tatmak isteyen tüm hemşerilerimizi Küçük Çiftlik iş yerimize bekliyoruz diye söyledi.

Sponsor
Sponsor
Önceki İçerikOtomobil Kamyona Arkadan Çarptı : 2 Yaralı
Sonraki İçerikEMNİYET HATALI PARKLARA GÖZ AÇTIRMAYACAK
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz