Yönetim Becerileri ve Liderlik Eğitimi Başladı

Sponsor

İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından hazırlanan, Orta Karadeniz Kalkınma Ajansı tarafından desteklenen proje kapsamında “Yönetim Becerileri ve Liderlik Eğitimi” İlçemiz okullarında görev yapan okul yöneticileri ve öğretmenlerin katılımıyla başladı.

Dr. Sadık Vural tarafından verilen eğitimin 1. gününde yeni normalde liderlik, pandemi süreciyle birlikte oluşan yeni liderler nasıl olmalı, kriz yönetimi gibi konular ele alındı. Salgın tedbirlerine uygun olarak gerçekleştirilen eğitim, motivasyon, iletişim, kurum kültürü ve etik değerler, problem çözme ve karar verme, ekip çalışması gibi yönetici ve yönetici adaylarının liderlik yetkinliklerini artıracak konularla devam edecek.Yönetim Becerileri ve Liderlik Eğitimi, 7-11 Eylül 2020 tarihleri arasında 5 gün sürecek.

Sponsor
Önceki İçerikKoah, Astım ve Kemik Erimesi Olan Yaşlı Kadın Yardım Bekliyor
Sonraki İçerikBaşkan Şahiner’in Koronavirüs Testi Pozitif Çıktı
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz