YOL GENİŞLETİLDİ, TRAFİK RAHATLADI

Sungurlu Belediyesi ilçenin ana arterleri arasında yer alan Prof. Dr. Necmettin Erbakan Caddesi’ni yeniledi. Belediye Başkanı Abdulkadir Şahiner’in talimatlıyla Prof. Dr. Necmettin Erbakan Caddesi’nde başlatılan yol genişletme ve kaldırım yenileme çalışmaları tamamlandı. Genişletilen yolun hizmete girmesiyle birlikte, sürekli olarak caddede yaşanılan trafik sıkıntısı azaldı.

Sungurlu Belediyesi ilçenin ana arterleri arasında yer alan Prof. Dr. Necmettin Erbakan Caddesi’ni yeniledi.
Belediye Başkanı Abdulkadir Şahiner’in talimatlıyla Prof. Dr. Necmettin Erbakan Caddesi’nde başlatılan yol genişletme ve kaldırım yenileme çalışmaları tamamlandı. Genişletilen yolun hizmete girmesiyle birlikte, sürekli olarak caddede yaşanılan trafik sıkıntısı azaldı.

Abone Ol

Yapılan açıklamada, “Başkan Şahiner göreve geldiği gün itibariyle, Sungurlu’nun modern bir görünüm kazanması için çalışmalar yaparak, her geçen gün ilçemize değer kazandırıldı. Edindiği prensipli çalışma stratejisi sayesinde hayata geçirdiği projeler, ilçe halkının ve esnafının takdirini toplamıştır. Prof. Dr. Necmettin Erbakan Caddesi’nde trafik akışından ve yaşanılan sürekli problemlerden memnun olmayan cadde esnafı ve vatandaşlar, yapılan çalışma sonrası iyileştirilen yol için Başkanımıza teşekkür ettiler.”denildi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz