“YOL BOYLARININ TİCARİ SAHAYA AÇILMASI GEREKİYOR”

Sungurlu Belediye Başkanvekili Mesut Özsaray, “Karadeniz’i İç Anadolu’ya bağlayan güzergahın ticari sahaya açılması, Sungurlu’nun geleceğine ve işsizliğe çare olacaktır” dedi.

Sponsor

Sungurlu Belediye Başkanvekili Mesut Özsaray, “Karadeniz’i İç Anadolu’ya bağlayan güzergahın ticari sahaya açılması, Sungurlu’nun geleceğine ve işsizliğe çare olacaktır” dedi.

Ankara ve Çorum istikametini günde yaklaşık 25 bin araç kullanıyor diyen Özsaray, “Bu araçların Sungurlu’ya girdi sağlaması için, Ocaklı, Mavi Ocak ve Ulusoy gibi Sungurlu’ya ticari katkısı büyük yeni işletmelerin kurulması, hem işsizliğin önüne geçecek hem de Sungurlulu vatandaşlara istihdam sağlayacaktır” diye konuştu.
Özsaray, “Yol boyuna kurulacak yeni işletmeler ve tesisler sayesinde işsizlik nedeniyle Sungurlu’da dışarıya göçün büyük ölçüde durdurulması aşikardır.” dedi.

Yol boylarının ticari alana açılması konusu Pazartesi günü Sungurlu Belediyesi Meclisi’nde tekrar gündeme geleceğini söyleyen Özsaray, “ Bu konuda fitne ve fesata müsaade etmeyiz. Sungurlu’nun geleceği için birlik olup, taşın altına elimizi koyacağımızdan hiç kimsenin şüphesi olmasın” ifadelerini kullandı.

Sponsor
Sponsor
Önceki İçerikPAZAR GÜNÜ 3 KÖYDE SANDIK KURULACAK
Sonraki İçerikKAN BAĞIŞI YAPAN 16 KİŞİ BRONZ, 1 KİŞİ ALTIN MADALYA KAZANDI
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz