YİNE HAVAMIZI ALDIK !

ercan şahin iyi parti çorum sungurlu
Sponsor

Dün 69 Milyon TL’lik spor yatırımları protokolü imzalandığını söyleyen İYİ Parti Sungurlu İl Genel Meclis Üyesi Ercan Şahin, ”Her seferinde Çorum’un en büyük ilçesiyiz diye övünüyoruz ancak, Laçin, Alaca, Dodurga, Osmancık, Bayat ve Oğuzlar ilçesinden büyük olan Sungurlu yine havasını aldı” dedi.

Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, dün Çorum’a yapılacak olan spor ve gençlik yatırımları ile ilgili açıklamalar yaparken tesislerle ilgili devir protokollerini de imzaladı. Merkez ve ilçelerde önemli yatırımları en hızlı şekilde Çorum’a kazandıracaklarının sözünü veren Kasapoğlu, merkez ile birlikte Laçin, Alaca, Dodurga, Osmancık, Bayat ve Oğuzlar İlçesi ile Düvenci Beldesi’ne yatırımların yapılacağını toplamda 69 Milyon TL’lik bir yatırımın hedeflendiğini kaydetti.

SUNGURLU’YA VERİLEN SÖZLER NEREDE?

Sungurlu’nun her seferinde olduğu gibi bu seferde havasını aldığını söyleyen Ercan Şahin, “Sayın Bakan, yerel seçimler öncesinde Ak Parti Belediye Başkan Adayına destek için Sungurlu’ya gelmiş, 3 mahalleye semt sahası, güreş eğitim merkezi ve butik yüzme havuzu sözü vermişti. Ne oldu o dolu dolu verilen sözler? Sungurlu’da bildiğimiz kadarıyla iktidar partisinin bir ilçe başkanı ve yönetim kurulu üyeleri var. Üstlerine, ‘Biz seçimden önce vatandaşlara söz verdik’ diye hiç mi hatırlatmıyorlar ?” dedi.

Sponsor

YOKSA BAŞKA İLÇELERİN YATIRIMIYLA MI ÖVÜNÜYORLAR?

Yatırım yapandan Allah razı olsun diyen Şahin, “Spor Bakanlığı’ndan 69 milyon liralık yatırım var diye övünülüyor da Sungurlu’ya ne var? Bizim dilsizler bakar görmezler. Medyada ilçelere şu yapılacak, bu yapılacak der dururlar. Sungurlu’ya ne yaptırırlar acaba? Yoksa başka ilçelerin yatırımlarıyla mı övünüyorlar ?

VATANDAŞA İŞ LAZIM, AŞ LAZIM

Hayatları proje diyerek geçen ve dereleri ıslah ettiriyoruz diye fotoğraf çektiren zatı mübarek insanlar; “Spor Bakanlığı’ndan hadi Sungurlu’ya bir yatırım çıkmadı. Bari yılan hikayesine dönen Cevheri sel kapanı ve Kırankışla göleti projesini bir hatırlatın. Arifegazili’ye, Sarıcalar’a bir gölet yaptırın. Çankırı ana yolunu bir genişlettirin. Tuğlu gurup yolunu bir yaptırın. Organize Sanayi Bölgesi’nin derecesini size zahmet olacak ama bir yükselttirin. Bunlar yapılsa daha iyi, daha anlamlı olur. Vatandaşa iş lazım, aş lazım” ifadelerini kullandı.

Sponsor
Önceki İçerikANİTTA YABANİ OTLAR EKMİŞTİ, 4 BİN YIL SONRA LAVANTA ÇIKTI
Sonraki İçerikSUNGURLU BU MEMLEKETİN EN BÜYÜK İLÇESİ DEĞİL Mİ?
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz