YİNE DÜĞÜN, YİNE MAGANDA DEHŞETİ

Sponsor

Sungurlu’da bir kişi bahçede oturduğu sırada düğünden açılan ateş sonrası bacağına isabet edilen yorgun mermiyle yaralandı.
15 Ağustos Perşembe günü bayram tatili ve bir yakınlarının düğünü için Sungurlu’ya gelen 13 yaşında ki Muhammed Efe, Akçakent Mahallesi TOKİ konutlarında, düğünde arkadaşlarıyla oynadığı sırada başına kurşun isabet etmiş, Ağır yaralanan çocuk, halen Hitit Üniversitesi Erol Olçok Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde yaşam mücadelesi veriyor.

– YORGUN MERMİ İSABET ETTİ

Düğün magandaları tüm uyarılara ve yaşanan talihsiz olaylara rağmen düğünlerde havaya ateş etmeye, insanların canını yakmaya devam ediyor.
Edinilen bilgilere göre, yine bir düğünden atılan ateş sonrası Bahçelievler Mahallesi Belediye Toplu Konutları’nda ki evinde, bahçede oturduğu sırada bir kişiye yorgun mermi isabet etti. Bacağından yaralanan talihsiz adam, kaldırıldığı hastanede tedavi altına alındı.

Sponsor

– YETER ARTIK

Eğlenceli bir ortamda silah kullanılması hoş bir davranış olmadığı gibi, atan kişiye madalya vermiyorlar. 
Silah ruhsatı verilince düğünde silah atılır diye bir madde yok. Kanunda zaten bu durum suç oluşturmaktadır. Toplumun olduğu yerde bu silahı zaten atmayacaksınız bu kanunen yasaktır. Bakın sonuçta yaralanmalar, ölümler oluyor. Bu konuda artık bunun ihbarcılık diye düşünemezsiniz. Bu bir kamu görevidir. Bu önemli konuda herkesin sorumlulukları var. Bu konuya sahip çıkalım…

Sponsor
Önceki İçerikKAZADA ÖLEN KUZENLER SON YOLCULUĞUNA UĞURLANDI
Sonraki İçerikMİNİK VOLEYBOLCULARDAN ŞAHİNER’E ZİYARET
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz