Yılmaz Ergişi Parkında Kahvaltı Keyfi

Sponsor

Sungurlu Belediyesi Facebook hesabından yaptığı paylaşım ile kahvaltı servisinin Şehit Pilot Üsteğem Yılmaz Ergişi Parkı’nda da başladığını duyurdu.

Yapılan Paylaşımın içeriği;
“Sungurlu Belediye Başkanlığımızca işletmeciliğini yaptığımız Şehit Üsteğmen Yılmaz Ergişi Parkında günün her saatinde kahvaltı tabağı ve sucuklu yumurta servisi alabilirsiniz.
Ailecek ve sevdiklerinizle birlikte keyifli bir zaman geçirmenize imkan sağlayan Yılmaz Ergişi parkına siz değerli hemşehrilerimizi kahvaltıya bekliyoruz.”

Sungurlu Belediye Başkanlığı'nın işletmeciliğini yaptığı Şehit Üsteğmen Yılmaz Ergişi Parkında günün her saatinde kahvaltı tabağı ve sucuklu yumurta servisi başladı. | Sungurlu Haber

Sponsor
Sponsor
Önceki İçerikMEB, LGS’ye Yönelik Örnek Sorular Yayınladı
Sonraki İçerikKürbüz’den Taziye Mesajı
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz