Yıllardır Hemşehrilerine ve Hastalara Umut Oluyor

Sponsor

Ankara Özel Umut Hastanesi’nde çalışan Sungurlulu hemşehrimiz Kardiyoloji Uzmanı Prof. Dr. Nadir Barındık, yıllardır hemşehrilerine ve tüm hastalara umut olmaya devam ediyor.

Sungurlu’nun Çiftlik Köyü nüfusuna kayıtlı olan başarılı profesör Nadir Barındık, 10 yıldır amaliyatlara birlikte girdiği, kendisi gibi Sungurlulu olan hemşehrimiz Hemşire Elçin Büşra (Dogan) Özkan ile Ankara Özel Umut Hastanesinde görevine devam ediyor.NADİR BARINDIK KİMDİR? 1955 yılında Sungurlu’ya bağlı Çiftlik Köyü’nde dünyaya geldi. İlk okul, orta okul, liseyi Sungurlu’da tamamladı. 1972 yılında Erzurum Atatürk Üniversitesi Tıp Fakültesinde öğrenime başlamış, 1973 yılında Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi 2.sınıfa geçit yapmıştır. 1976 yılında İzmir Askeri Tıp Fakültesi öğrenciliğine geçmiş, 1978 yılında tıp fakültesini bitirerek pratisyen hekim olmuştur. 31.10.1996 tarihinde doçentlik unvanı almıştır. 08.05.2008 tarihinde Süleyman Demirel Üniversitesinden profesörlük unvanı almıştır. 1978 yılında GATA Hastanesinde staja başlamıştır. 1979 yılında Bursa Işıklar Asker Lisesi Sağlık Kısım Amirliğine atanmıştır. 3 yıl görevden sonra 1982 yılında GATA Hastanesi İç Hastalıkları bölümünde ihtisasa başlamıştır. 1986 yılında dâhiliye uzmanı olarak Ankara Mevki Askeri Hastanesinde Dâhiliye Uzmanı olarak 1968-88 yılları arasında görev yapmıştır. 1988 yılında GATA Hastanesi Kardiyoloji Uzmanlığını kazanarak kardiyoloji kliniğinde 2 yıl ihtisas yapmıştır. 1990 yılında kardiyoloji uzmanı olarak GATA da göreve başlamış, kardiyoloji yoğun bakım sorumluluğu yapmıştır. 2004 yılında GATA’dan emekli olarak sırasıyla Özel Keçiören Ankara Hastanesi, 29 Mayıs Özel Hastanesi kardiyoloji uzmanı olarak görev yapmıştır. Şuanda hala Özel Ankara Umut Hastanesinde kardiyoloji uzmanı olarak görev yapmaktadır.

Sponsor
Önceki İçerikYAŞLI ADAMIN YARDIMINA İTFAİYE KOŞTU
Sonraki İçerikiOS Cihazlar “Metin Bombası” ile Çöktü!
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz