‘YILIN EN BAŞARILI PROJESİ ÖDÜLÜ’ ŞAHİNER’İN

Sponsor

İkinci Yüzyıl Derneği ‘Yılın En Başarılı Projesi’ ödülünü Çorum’un Sungurlu Belediye Başkanı Abdulkadir Şahiner’e verdi.

Başkan Şahiner’in verdiği bilgiye göre, İkinci Yüzyıl Derneği ‘Yılın En Başarılı Projesi’ ödülü Sungurlu Belediyesi’ne verildi. Başkan Şahiner ödülünü Adalet Eski Bakanı Mehmet Seyfi Oktay’ın elinden aldı.

Ödül törenine Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ve İYİ Parti Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Metin Ergun de katıldı.

Sponsor

Şahiner yaptığı açıklamada, “Bu ödülü tüm hemşehrilerim adına gururla aldım. Törende dostlarımıza, İYİ Belediyeciliğin imkansızlıklar içerisinde üstesinden geldiği başarıları anlattık. Projelerimizin hayata geçmesinde emeği geçen tüm mesai arkadaşlarıma ve bizlere güvenen hemşehrilerime teşekkür ediyorum. Yaptıklarımız yapacaklarımızın teminatıdır.”ifadelerine yer verdi.

Sponsor
Önceki İçerikYOL ÇALIŞMALARI BAŞLADI
Sonraki İçerikTMO’DA UCUZ YAĞ KUYRUĞU
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

1 Yorum

  1. Çok merak ettim yılın en başarılı projesini kazanmasını sağlayan büyük projesi nedir? Var da haberimiz mi yok. geçen yıl ne icraat yaptı ki yılın projesi oldu

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz