Yıldız kızlar 3-1 Galip Geldi

Sponsor

7 Kasım Perşembe günü Mahmut Atalay Kapalı Spor salonunda oynan karşılaşmada Sungurlu Belediyespor Yıldız kızlar takımı Çorum voleybol yıldız kızlar takımını kendi sahasında 3-1 yenerek 3 puanı elde etti.

Antrenör Mustafa Özdemir, Deplasmanlı yıldız kızlar voleybol il birinciliği müsabakasında takımımız yalnız bırakmayıp, karşılaşmayı izlemeye gelen tüm Sungurlulu halkına teşekkür ediyorum” dedi.

Mahmut Atalay Kapalı Spor salonunda oynanan Sungurlu Belediyespor ve Çorum Voleybol karşılaşmasını Sungurlu Belediye Başkan yarımcıları Mükremin Dağaşan ve Sakine Sarıyüce ile birlikte çok sayıda taraftar izledi.

Sponsor
Sponsor
Önceki İçerikGür ve Uzun’dan, Karslı’ya Geçmiş Olsun Ziyareti
Sonraki İçerikMilletvekili Altıntaş’tan Şahiner’e Ziyaret
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz