Yılbaşında Kuş Uçurtmadılar

Sponsor

Sungurlu İlçe Jandarma Komutanlığı’na bağlı ekipler yılbaşında ilçe genelinde kuş uçurtmadı.
Her gün değişik saatlerde farklı noktalarda jandarma ilçe giriş ve çıkışları başta olmak üzere birçok noktada asayiş denetimleri yapan jandarma ekipleri, bu kez yılbaşında asayiş ve trafik denetimleri gerçekleştirdi. İlçe Jandarma Komutanı Üsteğmen Tolga Çiftçi’nin de katıldığı denetimlerde, kontrol noktası önünde durdurulan araçlar ekipler tarafından didik didik arandı. Umuma açık alanlarda yapılan kontrollerde ise kimlik kontrolü yapıldı.
Kontrol noktalarında 150 araç ve 1045 şahıs sorgulanırken, 9 farklı umuma açık mekanda ise yapılan kontrollerde her hangi bir olumsuz duruma rastlanılmadığı öğrenildi.
uygulamaların vatandaşın güvenliğini sağlamaya yönelik olduğunu belirten jandarma yetkilileri, “İlçede her gün belli saatler arasında asayiş uygulamaları gerçekleştiriyoruz. Vatandaşlarımız uygulamalardan çok memnun. Vatandaşlarımızın güvenliği için bu uygulamaları yapıyoruz” dediler.

Sponsor
Önceki İçerikMEKKE’NİN FETHİ VE KUDÜS GECESİ KUTLANDI
Sonraki İçerikMurat Ayyıldız Adaylığını Açıkladı
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz