Yetim Çocuklara Sürpriz Doğum Günü Kutlaması

Sponsor

Sungurlu Belediyesi’nin işletmeciliğini yapmış olduğu Mesire Kafede gerçekleştirilen programa, Sungurlu Belediye Başkanı Abdulkadir Şahiner’in eşi Vildan Şahiner, Çorum HDF İş İnsanları Konseyi Başkanı Hatice Yıldız, Kırlangıç Kimsesizler ve Engelliler Yardımlaşma Dernek Başkanı Sevgi Metin,Başkan Yardımcısı Gökay Saçılık ve eşi Meral Saçılık ve de Deniz Ak katıldı.

Sungurlu Belediyesi ve Çorum HDF İş İnsanları Konseyi ve Kırlangıç Kimsesizler ve Engelliler Yardımlaşma Derneği’nin iş birliği ile hazırlanan “Yetimleri Unutmuyoruz” projesi kapsamında Sungurlulu yetim çocuklara sürpriz doğum günü kutlaması yapıldı. | Sungurlu Haber

Kırlangıç Kimsesizler ve Engelliler Yardımlaşma Dernek Başkanı Sevgi Metin yaptığı konuşmasında;”Yetim çocuklarımızın her daim elimizden geldiği kadarıyla yanlarında olmaya çalışacağız. Bizlere bugün bu mutluluğu yaşatan Belediye Başkanımız Abdulkadir Şahiner’e çok teşekkür ediyoruz. İyiki böyle bir belediye başkanımız var. Kendisi Sungurlu Halkı ve bizler için çok değerli. Çocuklarımız için hazırlanan projelerimizde bizlere her zaman öncü oldu. Bu Projemiz içinde bizlere en büyük desteği sağlayan Sayın Şahiner ve Çorum HDF İş İnsanları Konseyi Başkanı Hatice Yıldız Hanımefendi ve Elif Değirmeci Koç hanımefendi olmuştur. Kendilerine ne kadar teşekkür etsek azdır. Bu zamana kadar yapmış olduğumuz çalışmaların daha fazlasıyla önümüzdeki günlerde tekrar çocuklarımızla bir araya geleceğiz.”ifadelerine yer verdi.

Sponsor

Yoğun programından dolayı programa katılamayan Belediye Başkanı Abdulkadir Şahiner yaptığı açıklamada;”Çocuklarımızı sevindirmek ve bu gibi güzel projelerde yer almak bizleri her zaman mutlu etti. Sungurlu Belediyesi olarak elimizden geleni yapmaya hazırız. Sayın Başkanlarımız Sevgi Metin ve Hatice Yıldız hanımefendilere de bu projelere vesile oldukları için ayrıca ilçem ve şahsım adına teşekkür ediyorum. Böylesine kendisini insanlığa ve Sungurlu’da yaşayan yetim ve öksüzlere adamış bir derneği ve değerli yöneticilerini canı gönülden kutluyorum.”dedi

Sponsor
Önceki İçerikŞehitleri Anma Programı Düzenlendi
Sonraki İçerikÇorum Valisi Mustafa Çiftçi Oldu
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz