-0.6 C
Sungurlu
26/09/2023
Sungurlu HaberleriGündem“YETER ARTIK VURMA” ADLI FİLMİN ÇEKİMLERİ ÇORUM'DA BAŞLIYOR

“YETER ARTIK VURMA” ADLI FİLMİN ÇEKİMLERİ ÇORUM’DA BAŞLIYOR

Sosyal sorumluluk projesi kapsamında kadına şiddet konusunun ele alındığı “ Yeter Artık Vurma ” adlı filmin çekimleri Eylül Ayı’nın ilk haftası da Çorum’da başlayacak. Yıldızlarla dolu kadrosuyla dikkat çeken yeni film yolda!

- Google Reklamı -

Sosyal sorumluluk projesi kapsamında kadına şiddet konusunun ele alındığı “ Yeter Artık Vurma ” adlı filmin çekimleri Eylül Ayı’nın ilk haftası da Çorum’da başlayacak. Yıldızlarla dolu kadrosuyla dikkat çeken yeni film yolda!

Edinilen bilgiye göre, filmde ünlü oyunculardan Feyza Aydın Kılıç, Deniz Oral, Aleyna Kılıç, Şehnaz Dilan, Ferdi Atuner, Şevki Özcan, Seçkin Kabaklı, Meri Elagöz, Bülent Mert, Seval Arun, Yusuf Özdek ve Sürpriz konuk oyuncular arasında Kurtlar Vadisi’nin Güllü karakterini canlandıran Erhan Ufak, Adem Kılıççı’nında yer alacağı Yeter Artık Vurma adlı filmin çekimleri başlamak üzere olduğunu duyan drama filmi severleri şimdiden heyecanlandırdı.

Filmde ünlü oyuncuların haricinde aynı zamanda Çorum’da yapılan seçmeler sonucunda seçilmiş olan Çorumlu oyuncuların da yer alacağı bildirildi. Ayrıca Dünya Çorumlular Konfederasyon Başkanı ve Başkan Yardımcılarıda rol alacaklar.

- Advertisement -

Dünya Çorumlular Konfederasyon Başkanı Metin Akkuş filmde hakim karakterine hayat verirken, Başkan Yardımcısı Hüseyin Akmaz ve Amasya Dernek Başkanı İsmail Aktaş’ta filmde rol alacaklar.

Filmin çekimlerinin tamamının  Çorum ve ismi sonra açıklanacak sürpriz bir ilçede yapılması planlanıyor, o ilçenin hangisi olacağı ise şu anda merak konusu.

Filmin yönetmeni sinemaseverlerin beğenecekleri bir yapıma imza atacaklarını ve iyi bir gişe hedeflediklerini belirterek, filmin hikayesinin Çorum’da geçtiğini ve Çorum’u kapsadığını söyledi.

Filmin Çorum’un tanıtımına da olumlu katkılar sağlayacaklarına inandığını kaydeden yönetmen, filmde yöresel şivenin ve bölgenin tanıtılmasının da amaçlandığı öğrenildi.

- Google Reklamı -

Kadına şiddetin dünyanın bir kanayan yarası olduğuna dikkat çeken filmin yönetmeni, “Çekimi de başlayacağımız bu filmde de bu konuda insanları bilinçlendirmeyi hedefliyoruz. Güzel giden evliliklerin ardından şiddete yön veren olayların ailelere ve üçüncü kişilerin karışmasıyla yıkılan yuvalar ve şiddetle büyüyen çocukların nasıl psikolojilerinin dağıldığını ve çocukların hayatını nasıl etkilediğini bir annenin çocuğu için verdiği mücadeleyi çok kapsamlı şekilde göreceğiz. Çocukların psikolojinin bozulmasıyla tüm hayatlarında nasıl etki yaptığını, madde kullanmaya nelerin sebep olacağını tüm detaylarıyla filmde yansıtacağız. Filmi çekerken yaş sınırı almayalım diye şiddeti göstermelik yapmayacağız, dramı son noktasına kadar izleyicilere yaşatacağız. Sinemadan ağlamadan çıkan izleyici olmayacak senaryomuza ve oyuncu kadromuza çok güveniyoruz” dedi.

TRY - Türk Lirası
USD
27,2149
EUR
28,8153
GBP
33,2067
RUB
0,2830
CNY
3,7229
JPY
0,1827

Son Eklenenler

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Sungurlu Haberleri | Sungurlu Televizyonu