Yeni Sürüm Yakında Cep Telefonunuzda

Sponsor

Sungurlu Televizyonu ekibi olarak siz değerli takipçilerimizin ve ziyaretçilerimizin önemli gelişmelerden anında haberdar olabilmesi için çalışıyoruz. Uygulamamızın yeni sürümü yakında Google Play Mağazasında yayında olacak. Yeni sürümde yaptığımız geliştirmeler:

  • Çeşitli hatalar giderildi.
  • Görüntüleme dizaynı düzeltildi.
  • Görüntüleme hızlandırıldı.
  • Bildirim sistemi aktifleştirildi. Bildirimlere izin vermek için buraya tıklayarak makaleyi ziyaret edin veya https://sungurlu.tv/genel/artik-bir-dokunus-uzaginizda adresini ziyaret edin.

Aktifleşen bildirim sistemi ile gelişmelerden anında haberdar olabilir, yapılan duyuruları, fırsatları anında telefonunuzun ekranında görebilirsiniz. Her geçen gün uygulamamızı sitemizi ve kendimizi geliştirmeye devam ediyoruz. Bizleri takip etmeye devam edin.

Sungurlu Televizyonu Ekibi

Sponsor
Sponsor
Önceki İçerikKarısının Arabasına Dinamit Yerleştirdi!
Sonraki İçerikSınır Karakoluna Saldırı, Yaralılar var!
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz