Yeni Başhekim Batıbay Göreve Başladı

Sungurlu Devlet Hastanesi yeni Başhekimi Uzm Dr. Fatma Özak Batıbay görevine başladı.  Başhekim Batıbay, "İlçeye imkanlar kapsamında en güzel hizmetleri sunmayı hedeflediklerini belirterek, devlet hastanesinin gelişmesi ve büyümesi için üzerilerine düşen görevi en iyi şekilde yapacağını söyledi.

Sungurlu Devlet Hastanesi yeni Başhekimi Uzm Dr. Fatma Özak Batıbay görevine başladı.
Başhekim Batıbay, “İlçeye imkanlar kapsamında en güzel hizmetleri sunmayı hedeflediklerini belirterek, devlet hastanesinin gelişmesi ve büyümesi için üzerilerine düşen görevi en iyi şekilde yapacağını söyledi.

Abone Ol

<p>Sungurlu Devlet Hastanesi yeni Başhekimi Uzm Dr. Fatma Özak Batıbay görevine başladı. Başhekim Batıbay, "İlçeye imkanlar kapsamında en güzel hizmetleri sunmayı hedeflediklerini belirterek, devlet hastanesinin gelişmesi ve büyümesi için üzerilerine düşen görevi en iyi şekilde yapacağını söyledi.</p> <p> Sungurlu Devlet Hastanesi yönetim kadrosu şu şekilde; Başhekim Uzm. Dr. Fatma Özak Batıbay, Başhekim Yardımcısı Dr. Zehra Kaptanoğlu, İdari ve Mali Hizmetler Müdürü Ahmet Gökhan Karapapak, Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürü Nigar Kurt, Müdür yardımcıları Serap Buğdaylı ve Emrullah Uçakcıoğlu. Fatma Özak Batıbay Kimdir? 1 Mart 1984 Bolu Doğumlu, İlk-Orta ve Lise eğitimini Bolu'da tamamladı. Marmara Üniversitesi Tıp Fakültesinden mezun oldu. Bolu 112 Acil Hizmetlerinde 2 yıl görev yaptı. Gazi Üniversitesi Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları bölümünde Uzmanlığını tamamladı. Sungurlu Devlet hastanesinde Çocuk Hastalıkları bölümünde 1 yıldır görev yaptı. Evli ve iki çocuk Annesi Batıbay iyi derecede İngilizce bilmektedir.</p> | Sungurlu Haber
Sungurlu Devlet Hastanesi yönetim kadrosu şu şekilde; Başhekim Uzm. Dr. Fatma Özak Batıbay, Başhekim Yardımcısı Dr. Zehra Kaptanoğlu, İdari ve Mali Hizmetler Müdürü Ahmet Gökhan Karapapak, Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürü Nigar Kurt, Müdür yardımcıları Serap Buğdaylı ve Emrullah Uçakcıoğlu.
Fatma Özak Batıbay Kimdir?
1 Mart 1984 Bolu Doğumlu, İlk-Orta ve Lise eğitimini Bolu’da tamamladı. Marmara Üniversitesi Tıp Fakültesinden mezun oldu. Bolu 112 Acil Hizmetlerinde 2 yıl görev yaptı. Gazi Üniversitesi Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları bölümünde Uzmanlığını tamamladı. Sungurlu Devlet hastanesinde Çocuk Hastalıkları bölümünde 1 yıldır görev yaptı. Evli ve iki çocuk Annesi Batıbay iyi derecede İngilizce bilmektedir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz