YAZ SPOR OKULLARI AÇILIYOR

Sponsor

Sungurlu’da gençlerimizin ve çocuklarımızın boş zamanları en güzel şekilde değerlendirmelerini sağlamak amacıyla Sungurlu Belediyesi ve Sungurlu spor kulüplerinin futbol, voleybol, basketbol, tekvando, güreş ve badminton takımlarına spor yetiştirmek için pandemi kurallarına uygun olarak yaz spor okulları açılacak.

Sungurlu spor kulübü başkanı aynı zamanda Sungurlu Belediyespor kulübü voleybol baş antrenörü Mustafa Özdemir, ” Covid19 pandemi salgını dolasıyla yaklaşık iki sezondur sportif faaliyetler yapılamadı. Çocuklarımız ve gençlerimiz spordan uzak bir yaşam mücadelesi verdiler” dedi. Özdemir, şu anda devletimizin aldığı kararlar doğrultusunda bizde bir nebze olsun çocuklarımızı ve genç kardeşlerimizi futbol sahamızda ve spor salonumuzda pandemi kurallarına uygun olarak buluşturmak için bu etkinliği yapıyoruz. Sungurlu Belediyemizin destek olduğu bu çalışmalarımızda altyapı futbol takımımıza voleybol 2. Ligi’nde bu sezon oynayacak olan sultanların ve efelerin altyapı takımlarına güreş, tekvando, badminton ve basketbol takımlarımızın alt yapı takımlarına seçmeler yapılarak ileriki sezonların takımlarını oluşturmak istiyoruz. Bu çalışmalarımıza katkıda bulunacak herkese sonsuz teşekkürlerimi iletiyorum. Bütün her şey geleceğimiz olan çocuklarımız ve gençlerimiz için” diye açıklamada bulundu.

Sponsor
Önceki İçerikŞAHİNER; ‘KENDİN CAHİLSİN, SUNGURLULULARI DA ÖYLE SANIYORSUN’
Sonraki İçerikSUNGURLU’DA Kİ KAZADA AĞIR YARALANMIŞTI GENÇ KIZ YAŞAM MÜCADELESİNİ KAYBETTİ
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz