Yaya Geçitleri Tamam, Şimdi Uygulama Zamanı

Sponsor

– Unutmayın trafikte öncelik yayaların

Belediye ekipleri tarafından, şehir merkezindeki kavşak noktalarında ve yaya geçitlerinde boyama çalışmaları yapıldı.
Yayaların güvenli geçiş noktalarını belirlemek ve araç sürücülerinin belirtilen bu noktalarda yaya geçişlerine dikkat etmelerini sağlamak üzere başlatılan çalışmada, yaya geçit alanları boyandı.

Belediye Başkan Yardımcısı Mükremin Dağaşan, çalışmaları yerinde takip ederken, gecenin geç saatinde özveriyle çalışan belediye personeline ve trafik kontrolü sağlamak amaçlı çalışmalara destek veren emniyet teşkilatı mensuplarına teşekkür etti.
Dağaşan, “Bu çalışmamız ile Sungurlulu hemşehrilerimiz trafikte yaya olarak daha rahat hareket edebilecekler.”diye konuştu.

Sponsor
Sponsor
Önceki İçerikDolu Hasarlarınızı Dert Etmeyin!
Sonraki İçerikÇocuklar Artık Ameliyatlara Akülü Araçlarla gidecekler
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz