Yavuz Selim İlkokulunda Kütüphane Açılışı Yapıldı

– YAVUZ SELİM İLKOKULU’NDA KÜTÜPHANE AÇILIŞI YAPILDI

Abone Ol

İlçemiz Yavuz Selim İlkokulunun öğretmen, öğrenci ve velilerinin katkılarıyla oluşturulan kütüphanenin açılışı yapıldı.

İlçemiz Yavuz Selim İlkokulunun öğretmen, öğrenci ve velilerinin katkılarıyla oluşturulan kütüphanenin açılışı yapıldı. | Sungurlu Haber

Kütüphanenin açılışına İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Eryiğit, okul müdürleri, okul aile birliği başkanı, öğretmenler, öğrenciler ve veliler katıldı.
Okul müdürü, öğretmenler ve velilerin yaptığı çalışma ile kütüphanenin öğrencilerin okuma saatlerinde kullanılacağını belirten Milli Eğitim Müdürü Mustafa Eryiğit, öğrencilerin bilgilerine bilgi katan, ufuklarını genişletilen bu çalışmadan dolayı emeği geçen Öğretmen Gülten Cevizci’ye, okul öğretmenleri, okul idarecisi ve öğrenci velilerini tebrik ettiğini söyledi.
Öğrencilerin daha fazla araştırma yapabilmesi ve kaynak zenginliği oluşturabilmek açısında kütüphanenin güzel fırsatlar sunduğunu belirten Eryiğit, “Bizim çocuklarımızdan beklediğimiz, zamanlarını boşa harcamamalarıdır. Çocukların her an her şeyden haberdar olup, teknoloji çağında bütün imkânları kullanarak, dünyada kendilerini ispatlamaları açısından onlara güzel ortamlar hazırlamamız çok önemlidir. Kütüphaneler, çocuklarımızın en büyük yardımcılarıdır. ” ifadelerini kullandı.
Yapılan konuşmanın ardından kütüphanenin açılışı yapıldı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz