-0.6 C
Sungurlu
16/03/2023
Sungurlu HaberleriEğitimYavuz Selim İlkokulunda Kütüphane Açılışı Yapıldı

Yavuz Selim İlkokulunda Kütüphane Açılışı Yapıldı

- Google Reklamı -

– YAVUZ SELİM İLKOKULU’NDA KÜTÜPHANE AÇILIŞI YAPILDI

İlçemiz Yavuz Selim İlkokulunun öğretmen, öğrenci ve velilerinin katkılarıyla oluşturulan kütüphanenin açılışı yapıldı.

İlçemiz Yavuz Selim İlkokulunun öğretmen, öğrenci ve velilerinin katkılarıyla oluşturulan kütüphanenin açılışı yapıldı. | Sungurlu Haberleri

- Advertisement -

Kütüphanenin açılışına İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Eryiğit, okul müdürleri, okul aile birliği başkanı, öğretmenler, öğrenciler ve veliler katıldı.
Okul müdürü, öğretmenler ve velilerin yaptığı çalışma ile kütüphanenin öğrencilerin okuma saatlerinde kullanılacağını belirten Milli Eğitim Müdürü Mustafa Eryiğit, öğrencilerin bilgilerine bilgi katan, ufuklarını genişletilen bu çalışmadan dolayı emeği geçen Öğretmen Gülten Cevizci’ye, okul öğretmenleri, okul idarecisi ve öğrenci velilerini tebrik ettiğini söyledi.
Öğrencilerin daha fazla araştırma yapabilmesi ve kaynak zenginliği oluşturabilmek açısında kütüphanenin güzel fırsatlar sunduğunu belirten Eryiğit, “Bizim çocuklarımızdan beklediğimiz, zamanlarını boşa harcamamalarıdır. Çocukların her an her şeyden haberdar olup, teknoloji çağında bütün imkânları kullanarak, dünyada kendilerini ispatlamaları açısından onlara güzel ortamlar hazırlamamız çok önemlidir. Kütüphaneler, çocuklarımızın en büyük yardımcılarıdır. ” ifadelerini kullandı.
Yapılan konuşmanın ardından kütüphanenin açılışı yapıldı.

Takip Edin

20,356BeğenenlerBeğen
10,683TakipçilerTakip Et
732TakipçilerTakip Et
1,670AboneAbone Ol
TRY - Türk Lirası
USD
18,9739
EUR
20,2399
GBP
22,8924
RUB
0,2523
CNY
2,7559
JPY
0,1421

Son Eklenenler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

error: İçerikler korunmaktadır!