Yavuz Selim İlkokulunda Kütüphane Açılışı Yapıldı

Sponsor

– YAVUZ SELİM İLKOKULU’NDA KÜTÜPHANE AÇILIŞI YAPILDI

İlçemiz Yavuz Selim İlkokulunun öğretmen, öğrenci ve velilerinin katkılarıyla oluşturulan kütüphanenin açılışı yapıldı.

İlçemiz Yavuz Selim İlkokulunun öğretmen, öğrenci ve velilerinin katkılarıyla oluşturulan kütüphanenin açılışı yapıldı. | Sungurlu Haber

Sponsor

Kütüphanenin açılışına İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Eryiğit, okul müdürleri, okul aile birliği başkanı, öğretmenler, öğrenciler ve veliler katıldı.
Okul müdürü, öğretmenler ve velilerin yaptığı çalışma ile kütüphanenin öğrencilerin okuma saatlerinde kullanılacağını belirten Milli Eğitim Müdürü Mustafa Eryiğit, öğrencilerin bilgilerine bilgi katan, ufuklarını genişletilen bu çalışmadan dolayı emeği geçen Öğretmen Gülten Cevizci’ye, okul öğretmenleri, okul idarecisi ve öğrenci velilerini tebrik ettiğini söyledi.
Öğrencilerin daha fazla araştırma yapabilmesi ve kaynak zenginliği oluşturabilmek açısında kütüphanenin güzel fırsatlar sunduğunu belirten Eryiğit, “Bizim çocuklarımızdan beklediğimiz, zamanlarını boşa harcamamalarıdır. Çocukların her an her şeyden haberdar olup, teknoloji çağında bütün imkânları kullanarak, dünyada kendilerini ispatlamaları açısından onlara güzel ortamlar hazırlamamız çok önemlidir. Kütüphaneler, çocuklarımızın en büyük yardımcılarıdır. ” ifadelerini kullandı.
Yapılan konuşmanın ardından kütüphanenin açılışı yapıldı.

Sponsor
Önceki İçerikSungurlu Belediyesi Lisanssız GES Kuracak
Sonraki İçerikTemsilcimiz Adıyaman’a Uçtu
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz