Yaşlılarımız Arasın, 7/24 Kapısına Geliriz

Sungurlu Ülkü Ocakları virüs nedeniyle evinden çıkamayan 65 yaş üzeri ve sakat vatandaşların acil ihtiyaçlarını karşılamak için gönüllü ordusu kurdu.7/24 çalışan ekip, alışveriş listesini kapıya teslim ediyor.

Abone Ol

Sungurlu Ülkü Ocakları, Türkiye genelinde başlatılan “Evde Kal Türkiye” çağrısına destek olmak için 65 yaş üzeri vatandaşlara çalışma başlattı. En büyük risk grubunda olan yaşlıların evden çıkmadan ihtiyaçlarının karşılanması için hareket geçen Ülkü Ocakları yaşlı vatandaşların alışverişlerini yapıp, evlerine teslim ediyor.

Sungurlu Ülkü Ocakları Başkanı Serdar Çakırbeyli, “65 yaş üzeri vatandaşlarımız risk grubunda bulunuyor. Bizler taşın altına elimizi koymak için Genel Merkez’in izniyle bir çalışma başlattık. Bu kampanyayla yaşlılarımız sokağa çıkmadan, kimseyle temas etmeden temel ihtiyaçlarını karşılayabiliyor.”Kampanyayı Ülkü Ocakları olarak başlattık diyen Çakırbeyli, bize ulaşan vatandaş evden çıkmadan siparişini bildiriyor. Arkadaşlarımız da bu siparişleri market, fırın ve eczanelerden alarak teslim ediyor. Şimdilik acil temel ihtiyaçları için çalışıyoruz. Telefonlarımız 24 saat açık” diye konuştu.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz