YASEMİN MÜZİK MARKET YENİ YERİNDE HİZMETE BAŞLADI

Daha önce Muhsin Yazıcıoğlu Caddesi Özel İdare binası karşısında hizmet veren Yasemin Müzik Market, Havuz karşısına taşınarak hizmet vermeye başladı.

Sponsor

Daha önce Muhsin Yazıcıoğlu Caddesi Özel İdare binası karşısında hizmet veren Yasemin Müzik Market, Havuz karşısına taşınarak hizmet vermeye başladı.

Sektörde 25 yıllık tecrübemizle keman, bağlama, gitar, ney ve çeşitli enstrüman satışlarımızın yanı sıra kursları da verilmektedir diyen Yasemin Müzik Market işletme sahibi Murat Panlıoğlu, “Teknolojik ürünlerimiz ve bol çeşitlerimizle ilçemiz halkına en kaliteli hizmeti sunmayı amaçlıyoruz” dedi.Aynı zamanda Fatih Mahallesi Muhtarı olan Murat Panlıoğlu, muhtarlık hizmetini de yeni işyerinde devam ettireceğini söyledi.Panlıoğlu, tüm Sungurlu halkını yeni iş yerine davet etti.

Sponsor
Önceki İçerikBaşkan Şahiner Minik Eylül İçin Devreye Girdi
Sonraki İçerikTürkiye’de Kırım Kongo Alarmı! Bilim Kurulu Toplandı
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz