YARINDAN İTİBAREN SOKAKTA ARTIK MASKE TAKMAK ZORUNLU

Sponsor

Çorum İl Pandemi Kurulu bugün Vali Mustafa Çiftçi başkanlığında toplandı. Hitit Üniversitesinde gerçekleştirilen ve kurul üyelerinin de hazır bulunduğu toplantıda, Çorum’da artık açık alanlarda da maske takma zorunluluğu getirildi. Uygulama yarından (çarşamba) itibaren hayata geçiyor.

Valilik’ten yapılan açıklamada, konuya ilişkin şu bilgilere yer verildi; “”İl Pandemi Koordinasyon Kurulu Toplantısı Valimiz Sayın Mustafa Çiftçi’nin başkanlığında Hitit Üniversitesi Rektörlük Senato Salonunda bugün saat 14.00’da gerçekleştirildi.Toplantıda normalleşme sürecinde koronavirüs salgınının yayılmasının önlenmesi amacıyla alınacak olan tedbirlerin en etkili şekilde uygulanması ve yeni alınacak tedbirlere yönelik konular görüşülmüştür.Bu meyanda Pandemi Koordinasyon Kurulu tarafından ilimizde görülen vak’a artışları değerlendirilerek, 24 Haziran 2020 Çarşamba gününden itibaren maskesiz sokağa çıkılmaması kararlaştırılmış, alınan karara uymayanlara 900 TL idari yaptırım uygulanması hüküm altına alınmıştır.

Valiliğimizce, ilimizin özel durumları göz önünde bulundurularak İl Pandemi Kurulu ve İl Umumi Hıfzıssıhha Kurulu tarafından alınacak tedbirler, gerekli koordinasyonun sağlanması için kamu kurum ve kuruluşlarımız ve kamuoyu ile ivedilikle paylaşılacaktır.”

Sponsor
Sponsor
Önceki İçerikAşutoğlu Vali Masatlı’yı Ziyaret Etti
Sonraki İçerikGoogle’dan Arıyorum Diyen Dolandırıcılara Dikkat
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz