-0.6 C
Sungurlu
27/09/2023
Sungurlu HaberleriGündemYARDIMLAR RAMAZAN'DA DA DEVAM EDİYOR

YARDIMLAR RAMAZAN’DA DA DEVAM EDİYOR

- Google Reklamı -

Sungurlu Belediye Başkanı Abdulkadir Şahiner’in öncülüğünde başlayan ve zamanla hayırseverlerin katkılarıyla çığ gibi büyüyen yardım kampanyası mübarek Ramazan ayında da bereketlenerek devam ediyor. Ramazan ayının gelmesiyle girişimlerini hızlandıran Başkan Şahiner, iftar sofralarında ihtiyaç sahibi aileler ile gönülden gönüle bağ kuracaklarını ifade etti.

Kampanyaya destek olan hayırsever hemşerilerimize teşekkür eden Şahiner” Ramazan ayı paylaşmanın, birlik olmanın, fakir fukaranın yaralarına derman olma ayıdır. Her yıl coşkuyla, sevinçle ve heyecanla karşıladığımız ramazan ayını maalesef bu yıl buruk yaşıyoruz. Kalabalık iftar sofralarımız, çay eşliğinde yaptığımız uzun akşam sohbetleri gibi birçok ramazan heyecanını yaşamıyoruz. İnşallah en kısa zaman da ülke ve dünya olarak bu günleri geride bırakarak eski günlerimize kavuşuruz. Umudumuzu kaybetmeden dua etmeye devam edeceğiz.

Geçtiğimiz haftalarda başlatmış olduğumuz “Sungurlu İçin Bende Varım!” kampanyamıza hayırsever iş insanlarımız ve hemşerilerimiz yoğun ilgi göstererek destek oldular. Bizde birçok ailemizin kapısını çalarak yanlarında olduğumuz ifade ederek yardımlarını ulaştırdık. Kampanyamıza destek olan tüm kardeşlerime teşekkür ederim.Sungurlu Belediyesi olarak bu Ramazan her zamankinden fazla çalışarak daha çok ailemize ulaşmayı hedefliyoruz. Belki aynı sofrada birlikte iftar yapamıyoruz ama gönülden kurduğumuz bağlarla ihtiyaç sahibi hemşehrilerimizle ekmeğimizi paylaşıyoruz.

- Advertisement -

Bu mübarek ramazan ayında Sungurlulu hayırsever kardeşlerimizin desteklerini bekliyoruz. Geçtiğimiz yıllarda iftar çadırımıza nakit olarak destek olan vatandaşlarımız bu yılda gıda paketi yardımıyla hayırda bulunabilirler. Bereket ve mağfiret ayında birlikteliğimizi pekiştirelim. Gönülden kurduğumuz samimi bağlarla Sungurlumuza ve hemşerilerimize sahip çıkalım.” dedi.

TRY - Türk Lirası
USD
27,2567
EUR
28,8141
GBP
33,1395
RUB
0,2795
CNY
3,7279
JPY
0,1829

Son Eklenenler

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Sungurlu Haberleri | Sungurlu Televizyonu