Yardım Tırları Elazığ'a Ulaştı

Sponsor

Sungurlu Belediyesinin depremin yaralarını sarmak için destek amaçlı başlattığı kampanyayla toplanan yardımlar Malatya’dan sonra Elazığ’a ulaştı. Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı (AFAD) yetkililerine teslim edilen ihtiyaç malzemeleri depremzedelere dağıtılmaya başlandı.
Sungurlu Belediyesi ve vatandaşların desteğiyle toplanan yardım malzemeleri 3 tıra yüklenerek, dün Belediye önünden dualarla uğurlanmıştı.
Yardım kampanyasının başladığı andan itibaren büyük bir özveriyle çalışan Sungurlu Belediye Başkanı Abdulkadir Şahiner, yardım tırlarıyla birlikte deprem bölgesine gitti.

Yardım Tırları Elazığ'a Ulaştı…

Sungurlu Televizyonu paylaştı: 29 Ocak 2020 Çarşamba

Başkan Şahiner, beraberinde Başkan yardımcısı Bahri Sezen ile birlikte ilk olarak Malatya’nın Doğanyol ilçesine bağlı köylere gitti. Köy muhtarlarıyla görüşen Başkan Şahiner, depremzede ailelere başsağlığı ve geçmiş olsun dileklerini iletti.
Bir tır dolusu yardım malzemesini Doğanyol ilçesine bırakan Başkan Şahiner, daha sonra 2 tırla birlikte Elazığ’a hareket etti. Kuru gıdadan, battaniyeye, kışlık giysiden ısıtıcılara kadar çeşitli yardım kolilerini taşıyan tırlar, akşam saatlerinde Elazığ il merkezine ulaştı. AFAD’ın belirlediği noktalara indirilen malzemeler depremzedelere dağıtılmaya başlandı.

BAKAN KURUM SUNGURLU HALKINA TEŞEKKÜR ETTİ

Elazığ Merkez’de incelemelerde bulunan Başkan Abdulkadir Şahiner, şehir merkezinde Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum ile karşılaştı. Bakan Kurum, Sungurlu halkına toplanan yardımlardan dolayı teşekkür ve selamlarını iletti.

Sponsor

Sungurlu Belediye Başkanı Abdulkadir Şahiner, sosyal medyada yaptığı paylaşımda; “Malatya’dan sonra Elazığ’a geldik. Çevre ve Şehircilik Bakanı Sayın Murat Kurum beyefendi ile karşılaşıp bölgede son durum hakkında bilgiler aldık. Sayın Bakan ilçemiz halkına toplanan yardımlardan dolayı teşekkür ve selamlarını ilettiler. Bir kez daha tek yürek olan İlçemin ve Cennet vatanımız Türkiye’mizin her bir ferdine duyarlılığından dolayı teşekkür ediyorum.” dedi.

Sponsor
Önceki İçerikBaşkan Şahiner Deprem Bölgesinde ( VİDEO )
Sonraki İçerikZabıtadan Kurumsal Marketlere Denetim
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz