-0.6 C
Sungurlu
01/10/2023
Sungurlu HaberleriSiyasetYarayan, CHP İlçe Başkanlığına Aday Oldu

Yarayan, CHP İlçe Başkanlığına Aday Oldu

- Google Reklamı -

19 Aralık 2019 Perşembe günü saat: 11.00’de Özgürler Çarşı Düğün Salonun da yapılacak olan İlçe Başkanlığı Kongresi öncesi Hamza Yarayan İlçe Başkanlığına aday olduğunu söyledi.

İlçe Başkanı Adayı Hamza Yarayan yaptığı açıklama da; Üyesi olmaktan onur, her alanında çalışmaktan da gurur duyduğum Cumhuriyet Halk Partisi’nin kongre süreci başlamış bulunmaktadır. Bu süreç içerisinde partimin bütünlüğünü sağlamak, partimi daha da güçlendirmek ve tüm renkleri bir araya getirmek için Cumhuriyet Halk Partisi Sungurlu ilçe başkanlığına aday olduğumu siz değerli dava arkadaşlarımla paylaşmak isterim. İlçe kongreleri sürecine girilen ve delege seçimlerinin başladığı bu günlerde Cumhuriyet Halk Partisi İlçe Başkanlığına ekibimiz ile birlikte adayız. İktidara yürüyüş yolunun başlangıcı olan mahalle delegeleri seçimleri, ilçe ve il kongre sürecimiz başlamış olup demokratik bir seçim olması dileği ile bu süreçte delege seçilecek arkadaşlarım ve tüm partililerimiz ile beraber, Cumhuriyet Halk Partisini iktidara taşımak en büyük hedefimizdir. Dürüst ve ilkeli bir siyaset yapmak için adayız, bu anlamda kendi irademizle, kendi öz benliğimiz ile çıktığımız bu yolda partimize, ilçemize ve ülkemize hayırlı olmasını dilerim. Bugüne kadar ilçemizde ve örgütümüzde partimize emek veren tüm partililerimize çok teşekkür ediyorum.

Cumhuriyet Halk Partisi bir siyasi partinin çok daha ötesinde anlama ve öneme sahiptir. Cumhuriyet Halk Partisi, Kurtuluş mücadelesinin, ulusal kongrelerin, Anadolu ve Rumeli Müdafaa-i Hukuk Cemiyeti’nin, Kuva-yı Milliye ruhunun, bilincinin, mücadele ve örgütlülüğün direnci ve gelecek hayali üzerine inşa edilmiştir. Bu düşünceler ile başta Gazi Mustafa kemal Atatürk olmak üzere ebediyete intikal etmiş şehitlerimizi, gazilerimizi ve bu ülke için emeği geçenlere şükranlarımı sunuyorum” dedi.

TRY - Türk Lirası
USD
27,4131
EUR
29,0207
GBP
33,4358
RUB
0,2797
CNY
3,7582
JPY
0,1835

Son Eklenenler

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Sungurlu Haberleri | Sungurlu Televizyonu