YAPIMI 12 YIL SÜREN TÜRKHACILARHANI CAMİ AÇILDI

Sponsor

Köylüler ve hayırsever vatandaşların yardımıyla yapımı tam 12 sene süren Türkhacılarhanı Cami tamamlanarak ibadete açıldı.

Sungurlu Kaymakamı Fatih Görmüş Türkhacılarhanı Köyü Camii açılışına katıldı. Kaymakam Fatih Görmüş açılış programında yaptığı açıklamada, caminin son derece güzel bir yapı olduğunu, yaklaşık 12 yıllık uzun bir süre tutsa da caminin nihayet tamamlanabildiğini belirtti ve bu önemli eserin yapımı aşamasında emeği geçen Camii Dernek Başkanı, hayırseverler ve köy muhtarına teşekkürlerini ileterek, hayırlı olması temennisinde bulundu.

Yaklaşık 7 milyon TL’ye maal olan 320 kişilik caminin içerisinde, Kur’an Kursu, misafirhane, yemekhane, mutfak, gasilhane, morg ve muhtar odası bulunuyor.

Sponsor
Sponsor
Önceki İçerikŞEHİT AİLELERİ, GAZİLER VE GAZİ AİLELERİ İFTARDA BULUŞTU
Sonraki İçerikİKİ GRUP ARASINDA KAVGA ÇIKTI : 1’İ AĞIR 2 YARALI
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz