Yapılan Hatimler Dualandı

Sponsor

Sungurlu Gençlik Merkezinin koordinatörlüğünde her ay gerçekleştirilecek şekilde daha önceden planlaması yapılan ve Ağustos ayında yapılmış olan Hatimlerimizin dualaması Şehit Yavuz Yelim Karaman İmam Hatip Ortaokulu’nda gerçekleştirilirken, Kuran-ı Kerim Tilaveti ile başlayan organizasyon Hatim duası ile devam etti.

Programın sonunda Gençlik Merkezi personeli yanlarında getirmiş oldukları ikram malzemelerini teşekkür mahiyetinde gençlere takdim ederken, gençlerle de bol bol sohbet etme fırsatında bulundular.

Şehit Yavuz Selim Karaman İmam Hatip Ortaokulu müdürü Ali Kocabaş ve Gençlik Merkezi Müdürü M. Esat Buğdaylı Gençlere ve emeği geçen Okul ve Gençlik Merkezi Personellerine ayrı ayrı teşekkür ederken, bu tür faaliyetlerin Gençlere kazandırdıkları ve gereklilikleri üzerine duygu ve düşüncelerini paylaştılar.

Sponsor
Sponsor
Önceki İçerikElektrik Akımına kapılan Koyununu Kurtarırken Canından Oldu
Sonraki İçerikÖzel Eğitim Uygulamaları Farkındalık Eğitimi Kursu Düzenlendi
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz