Yangın Paniğe Neden Oldu

Sponsor

Sungurlu’da meydana gelen yangında bir ev kullanılmaz hale geldi.

Edinilen bilgilere göre yangın ilçeye bağlı Mehmetbeyli Köyü’nde meydana geldi. Vedat Satılmış’a ait evin odunluk bölümünden, elektrik kablolarının şase yapması sonucu yangın çıktı. Dumanı fark eden ev sahibi ve köylüler yangını kendi çabalarıyla söndürmeye çalıştı. Daha sonra Sungurlu Belediyesi İtfaiye Müdürlüğü’nden yardım istedi.

Kısa sürede olay yerine gelen itfaiye ekipleri yangına müdahale ederken, yangında 3 ton odun, odunluk ve evin oturma odası kullanılmaz hale geldi. Jandarma yangın ile ilgili soruşturma başlattı.

Sponsor
Sponsor
Önceki İçerikŞAHİN’DEN YEĞEN’E TEPKİ !
Sonraki İçerikŞEHİTLERİMİZ İÇİN YÜRÜDÜLER
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz