Yanan Ağaçların Yerine Fidan Bağışladı

Sponsor

2 Eylül tarihinde Bahçelievler Mahallesi Belediye Toplu Konutları’nda, Mesire Kafenin alt kısmında bulunan ağaçlar, çocukların yaktığı ateş sonucu yanmış, yangında çok sayıda yeni dikilmiş çam ağacı kül olmuştu. Konuya duyarsız kalmayan TEMA Vakfı Sungurlu İlçe Temsilcisi Kürşat Kılıç yanan ağaçların yerine fidan bağışında bulundu.

Konuyla ilgili bir açıklama yapan TEMA Vakfı Sungurlu İlçe Temsilcisi Kürşat Kılıç, “Yanan ağaçların yerine Sungurlu Belediyesine bin adet mavi servi fidanı bağışladım. Geçen yılda 2 bin 500 adet fidan bağışında bulunmuştum . TEMA Vakfı ve Sungurlu Belediyesi işbirliği ile yanan ağaçların yerine bu fidanlar dikilecek” ifadelerini kullandı.

Sponsor
Önceki İçerikMeteoroloji, Yurdun Genelinde Yağış Beklenmediğini Duyurdu
Sonraki İçerikMyo Öğrencileri Engellilere Unutulmaz Bir Gün Yaşattı
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz