“YALANCININ MUMU YATSIYA KADAR YANAR”

Sponsor

İYİ Parti Sungurlu İlçe Başkanı Dursun Kanmış, ilçede yayın yapan yerel gazetenin ‘Akçay Mahallesi Köy Gibi Kaldı’ haberine tepki gösterdi. ‘Yalancının Mumu Yatsıya Kadar Yanar’ diyerek bir açıklama yapan Kanmış, haberde bahsi geçen şahsın Akçay Mahallesi’ne yapılan hizmetlerden memnun olduğunu söyledi.

Daha Sungurlu’da Akçay Mahallesinde kaç sokak olduğunu, isimlerini, hangi sokaklarda ne çalışmaların yapıldığını bilmeyen, Sungurlu için yapılan hizmetlerin hiç birini görmeyen, haber yapamayan, kendini tarafsız yerel gazete sanan birileri çıkmış, haber yaptığını zannederek falanca vatandaş şunu yazmış, şu olmuş, bu olmuş diyerek haber yapmış” dedi.

Haberde bahsi geçen Naci Keyvan isimli şahsa ulaştıklarını söyleyen Kanmış, ”Kendisinin beyanının aynen aktarıyorum; ‘Akçay Mahallesi’nde yol yapım ve diğer çöp çalışmalarından memnunum. Evimizin önü dahi sağ olsun Kadir Başkan yaptı. Ben sadece su sıkıntısında dolayı sulanmayan ağaçları dile getirmek istemiştim. Hiçbir şikayetim ve art niyetim yoktu” ifadelerini kullandı.Şimdi Akçay Mahallesi köy gibi diyerek karalama yapmaya, kıvırmaya gerek yok, her şey ortada diyen Kanmış, “Belediye Başkanımız Abdulkadir Şahiner ve ekibi olarak bizler Sungurludayız ve Sungurlu halkı İçin çalışıyoruz” diye konuştu.Akçay Mahallesi hiç hizmet almadığı kadar bizim dönemimizde hizmet aldı diyen Kanmış, yapılmayan tek yerin Emek Caddesi olduğunu söyledi. Ana boru su hattının bu caddeden geçtiğini söyleyen Kanmış, buranında yapılacağını ifade etti.Akçay Mahallesinin her sokak ve caddesinde bordür taşı, kilitli parke, sati kaplama ve asfalt yapıldığını söyleyen Kanmış, “Hatta ve hatta ilk sosyal tesis Akçay Mahallesi’ne yapıldı. Çevre temizliği, ot biçme, ilaçlama çalışmaları da günlük yapılıyor. Yeter mi yetmez. Akçay Mahallemizde yapacağımız daha çok hizmetlerimiz var” diye konuştu.Yapılan hizmeti kul biliyor, Allah biliyor diyen Kanmış, “Onun için iki dönemdir başkanımızı seçiyor. Basın ahlakı ve kişi ahlakı olmayanlarla muhatap olmuyoruz ama yalan dolan haber yapmaya gerek yok. Herkesin takdir ettiği çalışmalarımızı haber yapmanızı zaten beklemiyoruz. Sizden tek beklediğimiz yalan haber yapıp, kendinizi daha fazla gülünç duruma düşürmeyin yeter.” ifadelerini kullandı.

Sponsor
Sponsor
Önceki İçerikKAYMAKAM PAZAR YERİNDE DENETİMDE…
Sonraki İçerikÇiftlik Köyü Sungurlu’nun Mahallesi Oldu
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz