-0.6 C
Sungurlu
24/09/2023
Sungurlu HaberleriGündem“YALANCININ MUMU YATSIYA KADAR YANAR”

“YALANCININ MUMU YATSIYA KADAR YANAR”

- Google Reklamı -

İYİ Parti Sungurlu İlçe Başkanı Dursun Kanmış, ilçede yayın yapan yerel gazetenin ‘Akçay Mahallesi Köy Gibi Kaldı’ haberine tepki gösterdi. ‘Yalancının Mumu Yatsıya Kadar Yanar’ diyerek bir açıklama yapan Kanmış, haberde bahsi geçen şahsın Akçay Mahallesi’ne yapılan hizmetlerden memnun olduğunu söyledi.

Daha Sungurlu’da Akçay Mahallesinde kaç sokak olduğunu, isimlerini, hangi sokaklarda ne çalışmaların yapıldığını bilmeyen, Sungurlu için yapılan hizmetlerin hiç birini görmeyen, haber yapamayan, kendini tarafsız yerel gazete sanan birileri çıkmış, haber yaptığını zannederek falanca vatandaş şunu yazmış, şu olmuş, bu olmuş diyerek haber yapmış” dedi.

Haberde bahsi geçen Naci Keyvan isimli şahsa ulaştıklarını söyleyen Kanmış, ”Kendisinin beyanının aynen aktarıyorum; ‘Akçay Mahallesi’nde yol yapım ve diğer çöp çalışmalarından memnunum. Evimizin önü dahi sağ olsun Kadir Başkan yaptı. Ben sadece su sıkıntısında dolayı sulanmayan ağaçları dile getirmek istemiştim. Hiçbir şikayetim ve art niyetim yoktu” ifadelerini kullandı.Şimdi Akçay Mahallesi köy gibi diyerek karalama yapmaya, kıvırmaya gerek yok, her şey ortada diyen Kanmış, “Belediye Başkanımız Abdulkadir Şahiner ve ekibi olarak bizler Sungurludayız ve Sungurlu halkı İçin çalışıyoruz” diye konuştu.Akçay Mahallesi hiç hizmet almadığı kadar bizim dönemimizde hizmet aldı diyen Kanmış, yapılmayan tek yerin Emek Caddesi olduğunu söyledi. Ana boru su hattının bu caddeden geçtiğini söyleyen Kanmış, buranında yapılacağını ifade etti.Akçay Mahallesinin her sokak ve caddesinde bordür taşı, kilitli parke, sati kaplama ve asfalt yapıldığını söyleyen Kanmış, “Hatta ve hatta ilk sosyal tesis Akçay Mahallesi’ne yapıldı. Çevre temizliği, ot biçme, ilaçlama çalışmaları da günlük yapılıyor. Yeter mi yetmez. Akçay Mahallemizde yapacağımız daha çok hizmetlerimiz var” diye konuştu.Yapılan hizmeti kul biliyor, Allah biliyor diyen Kanmış, “Onun için iki dönemdir başkanımızı seçiyor. Basın ahlakı ve kişi ahlakı olmayanlarla muhatap olmuyoruz ama yalan dolan haber yapmaya gerek yok. Herkesin takdir ettiği çalışmalarımızı haber yapmanızı zaten beklemiyoruz. Sizden tek beklediğimiz yalan haber yapıp, kendinizi daha fazla gülünç duruma düşürmeyin yeter.” ifadelerini kullandı.

TRY - Türk Lirası
USD
27,1727
EUR
28,9981
GBP
33,2567
RUB
0,2822
CNY
3,7238
JPY
0,1833

Son Eklenenler

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Sungurlu Haberleri | Sungurlu Televizyonu