YAĞIŞ TARIM İÇİN CAN SİMİDİ OLDU

Sponsor

Son günlerde etkili olan kar yağışı en fazla çiftçileri sevindirdi. Sungurlu Ziraat Odası Başkanı Ramazan Kelepircioğlu tarım açısından can simidi olarak gördükleri yağışların çiftçileri sevindirdiğini belirtti.

Son yıllarda ülke genelinde görülen kuraklığın Sungurlu’da da etkisini gösterdiğini ifade eden Kelepircioğlu, “Son birkaç yıldan beri Sungurlu’ya da az yağış gelmesi sonucu oluşan kuraklık nedeniyle çiftçilerimiz emeklerinin karşılığını alamamaktaydılar. Bu nedenle son günlerde meydana gelen kar yağışlarını bir can simidi olarak görüyoruz. Bu kar yağışı özellikle çiftçilerimizi çok sevindirdi. Bu yolun kuraklığın etkisinin kaybolması yönünde ki umutlarını yeşertti.” dedi.

Kelepircioğlu kuraklık etkisinin tam anlamıyla kaybolması için yağışların devam etmesi temennisinde bulundu.

Sponsor
Sponsor
Önceki İçerik“KAR YAĞIŞLARININ TARIM İÇİN ÖNEMİ”
Sonraki İçerikYOLCU OTOBÜSÜ İLE OTOMOBİL ÇARPIŞTI
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz