Xiaomi Mi A1 ve Mi Band 2 A101’de Satılmaya Başlandı!

Sponsor

Türkiye’de en çok bilinen ve tercih edilen marketlerinden birisi olan A101, Xiaomiürünlerinin satışına başlıyor. Geçtiğimiz yıl oldukça yüksek satışlara ulaşan Xiaomi’ye artık daha kolay sahip olabileceksiniz. Çinli teknoloji firması Xiaomi,Türkiye pazarına artık marketlerden de girecek.

Geçtiğimiz yıl çıkardığı cihazlarla kullanıcıların ilgisini çeken Xiaomi yeni cihazlarıyla telefon piyasasını karıştırmaya devam ediyor. Fiyat-performans cihazlarıyla bilinen Xiaomi, Türkiye’de de fiyatı ve performansı nedeniyle oldukça rağbet görmüştü.

Yanlış görmediniz. A101, Xiaomi Mi A1 satışına başlıyor. | Sungurlu Haber
Türkiye’de internet siteleri üzerinden satışını bulabildiğimiz Xiaomi cihazları artık A101’de satılacak. Bildiğiniz üzere son yıllarda BİM ve A101 oldukça enteresan ürünler getirerek müşterileri mağazalarına topluyorlardı.

Sponsor

Apple ürünlerini getirerek iPhone kullanıcılarının gözlerini üzerine çevirten BİM, farklı teknolojik ürünleriyle müşterilerin dikkatini çekmişti. A101 ise uzunca bir süredir telefon bakımından Samsung’un ucuz cihazlarını getiriyordu.

A101 aldığı kararla artık son yılların en çok satan ve başarılı cihazı olan Xiaomi ürünlerini mağazasında barındırmaya başladı. Bu karar firma açısından çok iyi bir adım olacak. İnternetten alışveriş yapmayı pek bilmeyen kullanıcılar ise A101 üzerinden Xiaomi ürünlerine ulaşacak.

Sadece Xiaomi Mi A1 satmayacak. Bu hafta Xiaomi Mi Band 2‘yi de mağazalarına getiren A101, kullanıcılara son derece başarılı bir akıllı bileklik sunuyor.

Sponsor
KaynakPC Hocası
Önceki İçerikŞahiner Koltuğunu Kapkıner’e Devretti
Sonraki İçerikYelken’in koltuğuna Yaygir oturdu
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz