WhatsApp Web’e Görüntülü Konuşma Desteği Gelecek!

whatsapp facebook instagram

WhatsApp Web, Android ve iOS uygulaması kadar özellik açısından zengin olmasa da, zamanının çoğunu bilgisayarda geçirenler için harika bir alternatiftir. Ancak, web sürümünde şu anda görüntülü konuşmalar desteği gibi bazı yararlı özellikler eksik. WABetainfo’ya göre, Facebook’un sahibi olduğu şirket bunun farkında ve yakında WhatsApp Web’de video görüşmeleri için destek ekleyecek.

WABetainfo, WhatsApp Web sürüm 2.2043.7’de görüntülü arama özelliğini fark etti. Şirket, görüntülü görüşmelerin yanı sıra, grup sesli ve görüntülü görüşme için de destek ekleyecek, ancak web sürümünde bir grup görüntülü / sesli görüşmeye kaç katılımcının katılabileceği şu anda bilinmiyor. Ancak bildiğimiz şey, bu yeni özelliklerin yakında geleceği.

whatsapp web görüntülü konuşma

Birinden arama aldığınızda, kişi bilgilerini ve aramayı kabul etme veya reddetme seçeneğini içeren küçük bir pencere göreceksiniz. Birini aradığınızda, size kişi bilgileri ve aramanın durumu hakkında ayrıntılar veren daha da küçük bir pencere göreceksiniz. Daha iyi bir anlayış geliştirmek için aşağıdaki ekran görüntülerine bakabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz