Sungurlu Televizyonu | Sungurlu TV | Sungurlu Haber
Image default
Teknoloji

WhatsApp Web’e Görüntülü Konuşma Desteği Gelecek!

WhatsApp Web, Android ve iOS uygulaması kadar özellik açısından zengin olmasa da, zamanının çoğunu bilgisayarda geçirenler için harika bir alternatiftir. Ancak, web sürümünde şu anda görüntülü konuşmalar desteği gibi bazı yararlı özellikler eksik. WABetainfo’ya göre, Facebook’un sahibi olduğu şirket bunun farkında ve yakında WhatsApp Web’de video görüşmeleri için destek ekleyecek.

WABetainfo, WhatsApp Web sürüm 2.2043.7’de görüntülü arama özelliğini fark etti. Şirket, görüntülü görüşmelerin yanı sıra, grup sesli ve görüntülü görüşme için de destek ekleyecek, ancak web sürümünde bir grup görüntülü / sesli görüşmeye kaç katılımcının katılabileceği şu anda bilinmiyor. Ancak bildiğimiz şey, bu yeni özelliklerin yakında geleceği.

whatsapp web görüntülü konuşma

Birinden arama aldığınızda, kişi bilgilerini ve aramayı kabul etme veya reddetme seçeneğini içeren küçük bir pencere göreceksiniz. Birini aradığınızda, size kişi bilgileri ve aramanın durumu hakkında ayrıntılar veren daha da küçük bir pencere göreceksiniz. Daha iyi bir anlayış geliştirmek için aşağıdaki ekran görüntülerine bakabilirsiniz.

İlgili İçerikler

Dev TIR’ları Gören Şaşkına Döndü

Safa Özhazinedar

Marvel Hayranları: Angelina Jolie de Dahil, Bütün Hollywood’u Aksiyon Halinde Göreceğimiz Yepyeni Dizi ve Filmler Geliyor!

Safa Özhazinedar

En İyi Kış Lastiği Hangisi – 2020

Safa Özhazinedar

Facebook Eski Haline Dönüyor: Üniversiteliler için ‘Facebook Kampüs’

Safa Özhazinedar

18 Yaşındaki Genç Girişimciler İlk Yerli ve Milli Anakartı Ürettiler

Safa Özhazinedar

2018 Yılında Satılacak En İyi 10 Otomobil Motoru

Safa Özhazinedar

Yorum Bırak

Kullanıcı deneyimini iyileştirmek için çerezleri kullanıyoruz. Daha fazla bilgi için detaylara göz atın. Onayla Detaylar