-0.6 C
Sungurlu
01/10/2023
Sungurlu HaberleriTeknolojiBilgisayarWhatsApp Web’e Görüntülü Konuşma Desteği Gelecek!

WhatsApp Web’e Görüntülü Konuşma Desteği Gelecek!

- Google Reklamı -

WhatsApp Web, Android ve iOS uygulaması kadar özellik açısından zengin olmasa da, zamanının çoğunu bilgisayarda geçirenler için harika bir alternatiftir. Ancak, web sürümünde şu anda görüntülü konuşmalar desteği gibi bazı yararlı özellikler eksik. WABetainfo’ya göre, Facebook’un sahibi olduğu şirket bunun farkında ve yakında WhatsApp Web’de video görüşmeleri için destek ekleyecek.

WABetainfo, WhatsApp Web sürüm 2.2043.7’de görüntülü arama özelliğini fark etti. Şirket, görüntülü görüşmelerin yanı sıra, grup sesli ve görüntülü görüşme için de destek ekleyecek, ancak web sürümünde bir grup görüntülü / sesli görüşmeye kaç katılımcının katılabileceği şu anda bilinmiyor. Ancak bildiğimiz şey, bu yeni özelliklerin yakında geleceği.

whatsapp web görüntülü konuşma

- Advertisement -

Birinden arama aldığınızda, kişi bilgilerini ve aramayı kabul etme veya reddetme seçeneğini içeren küçük bir pencere göreceksiniz. Birini aradığınızda, size kişi bilgileri ve aramanın durumu hakkında ayrıntılar veren daha da küçük bir pencere göreceksiniz. Daha iyi bir anlayış geliştirmek için aşağıdaki ekran görüntülerine bakabilirsiniz.

TRY - Türk Lirası
USD
27,4131
EUR
29,0207
GBP
33,4358
RUB
0,2797
CNY
3,7582
JPY
0,1835

Son Eklenenler

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Sungurlu Haberleri | Sungurlu Televizyonu