WhatsApp Web’e Görüntülü Konuşma Desteği Gelecek!

whatsapp facebook instagram
Sponsor

WhatsApp Web, Android ve iOS uygulaması kadar özellik açısından zengin olmasa da, zamanının çoğunu bilgisayarda geçirenler için harika bir alternatiftir. Ancak, web sürümünde şu anda görüntülü konuşmalar desteği gibi bazı yararlı özellikler eksik. WABetainfo’ya göre, Facebook’un sahibi olduğu şirket bunun farkında ve yakında WhatsApp Web’de video görüşmeleri için destek ekleyecek.

WABetainfo, WhatsApp Web sürüm 2.2043.7’de görüntülü arama özelliğini fark etti. Şirket, görüntülü görüşmelerin yanı sıra, grup sesli ve görüntülü görüşme için de destek ekleyecek, ancak web sürümünde bir grup görüntülü / sesli görüşmeye kaç katılımcının katılabileceği şu anda bilinmiyor. Ancak bildiğimiz şey, bu yeni özelliklerin yakında geleceği.

whatsapp web görüntülü konuşma

Sponsor

Birinden arama aldığınızda, kişi bilgilerini ve aramayı kabul etme veya reddetme seçeneğini içeren küçük bir pencere göreceksiniz. Birini aradığınızda, size kişi bilgileri ve aramanın durumu hakkında ayrıntılar veren daha da küçük bir pencere göreceksiniz. Daha iyi bir anlayış geliştirmek için aşağıdaki ekran görüntülerine bakabilirsiniz.

Sponsor
Önceki İçerikBAŞKAN, DÜNYA GAZETECİLER GÜNÜ’NÜ KUTLADI
Sonraki İçerikKarantinayı İhlal Etti, Kaza Yapınca Yakalandı
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz