Sungurlu Televizyonu | Sungurlu TV | Sungurlu Haber
Image default
Teknoloji

WhatsApp Kaybolan Mesajlar Özelliğini Kullanıma Sundu

Artık kaybolan mesajları etkinleştirerek WhatsApp‘ta kaybolan mesajları gönderebilirsiniz. Kaybolan mesajlar özelliğini etkinleştirdiğinizde, sohbete gönderilen yeni mesajlar 7 gün sonra kaybolacaktır. Grup sohbetlerinde, herhangi bir kişi gruptayken kaybolan mesajları etkinleştirebilir veya devre dışı bırakabilirsiniz, yöneticiler bu konuda kontrol sahibi olacak.

Facebook’un himayesi altında olan şirket, yine Facebook’un himayesi altında olan Instagram’a yakın zamanda gelen bir özelliği kendi platformuna getiriyor. Bu özellik sayesinde kullanıcılar kendi arasında otomatik olarak kaybolan ve oldukça gizli konuşmalar yapabilecek. Şimdi gelin WhatsApp’a gelen Kaybolan Mesajlar özelliğinin ayrıntılarına bakalım.

  • Kullanıcı yedi günlük süre içinde WhatsApp’ı açmazsa mesaj kaybolur. Ancak, mesajın önizlemesi WhatsApp açılana kadar bildirimlerde görünmeye devam edebilir.
  • Bir mesaja cevap verdiğinizde, ilk mesaj alıntılanır. Kaybolan bir mesajı yanıtlarsanız, alıntılanan metin yedi gün sonra sohbette kalabilir.
  • Kaybolan bir mesaj, kaybolan mesajlar kapalı olarak bir sohbete yönlendirilirse, mesaj iletilen sohbette kaybolmaz.
  • Bir kullanıcı, bir mesaj kaybolmadan önce bir yedekleme oluşturursa, kaybolan mesaj yedeklemeye dahil edilecektir. Bir kullanıcı bir yedeklemeden geri yüklediğinde kaybolan mesajlar silinecektir.

WhatsApp’ın kaybolan mesajlar isimli özelliğini bu ay tüm kullanıcılara sunmasını bekliyoruz.

İlgili İçerikler

Yeni BMW 3 Serisi Resmi Olarak Tanıtıldı (Foto Galeri)

Operatörler Çöktü mü? Neden Arama Yapılamıyor?

Safa Özhazinedar

Otomotiv Devi Üç Modelini Üretimden Kaldırıyor

Safa Özhazinedar

Facebook Eski Haline Dönüyor: Üniversiteliler için ‘Facebook Kampüs’

Safa Özhazinedar

HDD ile SSD Nedir, Ne Değildir?

Safa Özhazinedar

Sağlığımız için Önemli Olan, Özgül Soğurma Oranı (SAR Değeri) Nedir?

Safa Özhazinedar

Yorum Bırak

Kullanıcı deneyimini iyileştirmek için çerezleri kullanıyoruz. Daha fazla bilgi için detaylara göz atın. Onayla Detaylar